SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Operacja zmiany płci w Leśnej Górze i atak na Krzysztofa Radwana

Na dobre i na złe. Operacja zmiany płci w Leśnej Górze i atak na Krzysztofa Radwana

27.04.2016, godz. 07:30
Na dobre i na złe odcinek 635. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Marzena (Monika Pikuła)
Na dobre i na złe odcinek 635. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Marzena (Monika Pikuła) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kontrowersyjna operacja w "Na dobre i na złe" i oskarżenia o próbę zabójstwa! W 635 odcinku "Na dobre i na złe" pacjentką Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki) zostaje Marzena (Monika Pikuła), która czuje się już Marcelem i chce przejść operację zmiany płci. W szpitalu w Leśnej Górze wybucha skandal gdy zjawia się mąż Marzeny (Michał Sitarski) i oskarża ginekologa, że chce zabić jego żonę. Nazywa lekarza mordercą!

"Na dobre i na złe" odcinek 635 - środa, 27.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Takiej operacji w "Na dobre i na złe" jeszcze nie było! Ordynator ginekologii, doktor Krzysztof Radwan, podejmuje się przeprowadzenia w Leśnej Górze zabiegu zmiany płci w jednej ze swoich pacjentek. W 635 odcinku "Na dobre i na złe" ginekolog szykuje się do operacji Marzeny, która zmieniła już imię na Marcel i czuje się mężczyzną.

Patrz: Na dobre i na złe. Sylwia i Krzysztof Radwan spędzą razem noc

Pacjenta Radwana wyznaje mu, że od lat ma wrażenie, że żyje w obcym ciele. Starała się być kobietą i dobrą żoną, ale to nie jest ona. Krzysztof otacza chorą troskliwą opieką, bo wie jak wielką zmianę wprowadza w jej życiu ta operacja. Nie ocenia jej i nie próbuje przekonać do zmiany zdania.

Prosi Marzeną, a właściwie Marcela o podpisanie formularzy, ale w czasie rozmowy zauważy, że dzieje się z nią coś złego.

- Jeśli nie będzie pan ze mną szczery, nie będę mógł tego zrobić - ostrzega lekarz z Leśnej Góry. Okazuje się, że pacjentka cierpi na bóle brzucha i bez konsultacji z pielęgniarką i Radwanem wzięła leki. A to powoduje pogorszenie jej stanu zdrowia.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz straci pamięć po operacji mózgu

Jakby tego było mało, to jeszcze w szpitalu w Leśnej Górze zjawia się pijany mąż Marzeny, który nie kryje swojej wściekłości, że jego ukochana chce być mężczyzną. W 635 odcinku "Na dobre i na dobre" w szpitalu wybucha skandal gdy Krzysztof Radwan zostaje przez męża pacjentki oskarżony o to, że chce zabić Marzenę. Czy w takiej sytuacji ginekolog zrezygnuje z operacji?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: