SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan umarł razem z żoną i ich dzieckiem

Na dobre i na złe. Krzysztof Radwan umarł razem z żoną i ich dzieckiem

26.04.2016, godz. 18:25
Na dobre i na złe odc. 565. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Zosia
Na dobre i na złe odc. 565. Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki), Zosia foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Traumatyczne wspomnienia powracają. W 635 odcinku "Na dobre i na złe" Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) otwiera się przed Sylwią Mróz (Magdalena Turczeniewicz) i opowiada jej o tym, że po śmierci swojej żony Zosi i ich dziecka chciał umrzeć. Jak zareaguje jego przyjaciółka? Takie wyznanie z ust Radwana to znak, że Sylwia jest dla niego bardzo ważna i przy niej jest gotów zapomnieć o dramacie jaki przeżył.

"Na dobre i na złe" odcinek 635 - środa, 27.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 635 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Radwan przeprowadza u sąsiadki Marzeny (Monika Pikuła), operację zmiany płci. Po zabiegu chora stanie się mężczyzną i zmieni imię na Marcel. Przed planowaną operacją na oddziale zjawi się pijany mąż pacjentki, który rzuci się na Krzysztofa i nazywie lekarza mordercą. -Zabiłeś swoją żonę i teraz chcesz zabić moją?! - wykrzyczy mężczyzna.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wypadek Zosi Radwan. Jak zginęła żona Krzysztofa?

Ta sytuacja sprawi, że dawne złe wspomnienia powrócą, a Krzysztof, który do tej pory jakoś się trzymał znów pogrąży się w depresji. Przypominamy, że w "Na dobre i na złe" Zosia Radwan zmarła sześć lat temu w wyniku wypadku samochodowego, którego sprawcą był właśnie Krzysztof. Co gorsza - kobieta była w ciąży. Radwan przeżył, ale jego nienarodzone dziecko i ukochana zginęli.

Zosia trafiła do szpitala w Gorzowie. Zajął się nią wtedy Piotr Gawryło (Marek Bukowski), ale nie zdołał jej uratować. Krzysztof miał do niego pretensje, ale w rzeczywistości brał na siebie całą winę za tragedię, która odebrała mu rodzinę.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz odzyska pamięć i zamieszka u Krzysztofa Radwana

W 635 odcinku "Na dobre i na złe" nieprzyjemna sytuacja na oddziale sprawi, że Radwan otworzy się przed Sylwią. Lekarz spędzi wieczór z przyjaciółką, która niedługo idzie na operację i opowie jej, że po śmierci Zosi sam chciał umrzeć.

- Kiedy moja żona umarła. Ja długo potrafiłem o tym nie myśleć. Byłem zajęty mamą, leczeniem, rehabilitacją, powrotem do pracy. Potrafiłem odpychać to od siebie...
- Nie wyszło?
- Ja umarłem. Wtedy z żoną, z dzieckiem. Zdałem sobie sprawę, że ja w ogóle przez te lata nie żyłem. Byłem zły, że chodzę, że myślę, że czuję. Nie powinienem żyć. Powinienem był odejść z nimi. Nie powinno mnie tu być.
- Dobrze, że jesteś... - zapewni go Sylwia.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: