SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka w ciąży pochwali się ojcu, że będzie mamą. Nie powie o ciąży Arturowi

Na dobre i na złe. Julka w ciąży pochwali się ojcu, że będzie mamą. Nie powie o ciąży Arturowi

20.04.2016, godz. 21:25
Na dobre i na złe odc. 635. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski)
Na dobre i na złe odc. 635. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy ciężarna Julka Burska (Aleksandra Hamkało) powie Arturowi Bartowi (Piotr Głowacki), że będzie miała z nim dziecko? W 625 odcinku "Na dobre i na złe" przyszła mama poinformuje swojego biologicznego ojca, że wkrótce zostanie dziadkiem. Rysiek (Sławomir Orzechowski) będzie zachwycony i dumny! A co z adopcyjnymi rodzicami Burskiej? Czy Zosia (Małgorzata Foremniak) i Kuba (Artur Żmijewski) dowiedzą się o ciąży Julki?

"Na dobre i na złe" odcinek 635 - środa, 27.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Julka Burska wkrótce zostanie mamą, ale to niespecjalnie ją cieszy. Za to przyszły dziadek będzie zachwycony!

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka Burska zamieszka u Artura Barta. Były kochanek Julki dowie się o ciąży

W 635 odcinku "Na dobre i na złe" młoda pani doktor odwiedzi ośrodek neurologiczny, w którym jej biologiczny ojciec prowadzi zajęcia dla chorych. Dziewczyna poinformuje Ryśka, że niedługo zostanie dziadkiem. Jaka będzie jego reakcja?

Zachwycony Rysiek zaraz po skończonej pracy wybierze się na zakupy i kupi przyszłemu wnukowi lub wnuczce pierwszą wyprawkę. Mężczyzna pojawi się w Leśnej Górze z prezentami dla Julki i jej dziecka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Aneta zrujnuje karierę Adama Krajewskiego

A co z adopcyjnymi rodzicami Julki? Młoda Burska była u Zosi i Kuby w Niemczech i już przekazała im radosną nowinę. Natomiast w szpitalu w Leśnej Górze póki co lekarka próbuje utrzymać swoją ciążę w tajemnicy. Odwiedziny Ryśka z wyprawką dla maleństwa zburzą jej plan i wszyscy w szpitalu - łącznie z Arturem Bartem (Piotr Głowacki) dowiedzą się o dziecku.

Tego samego dnia Julkę będzie czekać także trudna rozmowa z profesorem Bartem. Tuż po tym, jak lekarz dowie się, że oboje będą mieli dziecko. - OK, jestem w ciąży! Ale nie zmieniłam się. Ani ty się nie zmieniłeś… Nie wyszło nam. Trudno.

- Coś nam jednak wyszło, co? - Nic nie musisz robić… - Spokojnie. Nie mam pierścionka, nie zamierzam się oświadczać! - zapewni ją Artur.

Czy Zosia i Kuba przyjadą do Polski, żeby wspierać ukochaną córkę w macierzyństwie? Tego z pewnością chcieliby najwierniejsi fani "Na dobre i na złe".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: