SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka i Bart nie wezmą ślubu! Ojciec Julki martwi się o córkę i wnuka

Na dobre i na złe. Julka i Bart nie wezmą ślubu! Ojciec Julki martwi się o córkę i wnuka

25.04.2016, godz. 14:15
Na dobre i na złe odc. 635. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odc. 635. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Czy w serialu "Na dobre i na złe" Julka Burska (Aleksandra Hamkało) i Artur Bart (Piotr Głowacki) wezmą ślub? Ciąża Julki, o której Bart dowiaduje się w 635 odcinku "Na dobre i na złe" to dla byłych kochanków niewystarczający powód, by się pobrać. Innego zdania jest Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski). Biolgiczny ojciec Julki uważa, że jego ciężarna córka powinna wyjść za mąż za ojca swojego dziecka, żeby maleństwo wychowywało się w pełnej rodzinie.

"Na dobre i na złe" odcinek 635 - środa, 27.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ciężarna Julka Burska z "Na dobre i na złe" nie wie jak powiedzieć Arturowi Bartowi, że spodziewa się jego dziecka. Rozstała się z kochankiem kilka miesięcy temu, bo ich romans nie miał żadnej przyszłości. On przecież jest wybitnym profesorem neurochirurgii, a ona  dopiero co skończyła studia i rozpoczęła staż w szpitalu w Leśnej Górze.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało zdradziła płeć i imię dziecka. Julka Burska urodzi córkę czy syna?

W 635 odcinku "Na dobre i na złe" po powrocie z Niemiec gdzie Julka wyjechała na urlop przyszła mama postanawia uporządkować wszystkie sprawy w Polsce. Najpierw odwiedza swojego ojca Ryśka Greca w ośrodku neurologicznym, w którym pracuje Robert Dębski (Bartosz Porczyk), mąż Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz). Dzięki temu dowiaduje się, że Rysiek prowadzi zajęcia dla chorych pacjentów i urządza specjalnie dla nich koncerty rockowe.

Ponieważ ciąża Julki jest coraz bardziej widoczona, to lekarka nie może dłużej ukrywać błogosławionego stanu przed ojcem. Rysiek jest szczęśliwy, że zostanie dziadkiem. Ale od razu zauważa smutek w oczach córki. - Julcia, ale to dobrze, nie? Cieszysz się?

Julka nie chce martwić ojca, więc robi dobrą minę do złej gry. Cały czas bije się bowiem z myślami czy urodzenie tego dziecka to dobra decyzja. Zważywszy na fakt, że może mu przekazać geny choroby Alzheimera.
- Pewnie, kto by się nie cieszył... -
odpowiada doktor Burska.

Patrz: Na dobre i na złe. Agata i Ruud mają romans? Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra prywatnie są parą?

Rysiek wyznaje Julce, że jej mamą bardzo się cieszyła kiedy się okazało, że spodziewa się dziecka. - Będzie dobrze... - próbuje siebie i ojca przekonać Julka. W pewnej chwili Grec zadaje córce dość niewygodne pytanie o ślub z ojcem dziecka.

Ciężarna lekarka stawia sprawę jasno. - Nie, ślubu nie będzie...
Rysiek już przewiduje najgorsze scenariusze. - Jak? Co? Zostawił cię? Nie poczuwa się do dziecka? -pyta córkę, ale Julka od razu ostudza jego emocje. - Ty chyba jesteś ostatnią osobą, której muszę się tłumaczyć...
- No tak, rzeczywiście. Dziękuję, że przyszłaś i mi powiedziałaś - odpowiada Rysiek.

Kilka godzin później zjawia się w szpitalu w Leśnej Górze z wózkiem i wyprawką dla wnuka. I właśnie wtedy Artur Bart dowiaduje się, że Julka jest z nim w ciąży.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: