SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Artur Bart dowie się o ciąży Julki i się oświadczy?

Na dobre i na złe. Artur Bart dowie się o ciąży Julki i się oświadczy?

27.04.2016, godz. 18:29
Na dobre i na złe odc. 635. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odc. 635. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Ciąża Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało) z "Na dobre i na złe" przestaje być jej tajemnicą. W 635 odcinku "Na dobre i na złe" przypadek sprawi, że Artur Bart (Piotr Głowacki) dowie się, że Julka jest z nim w ciąży. Byłych kochanków będzie czekać trudna rozmowa. Jak zareaguje profesor Bart na wieść, że zostanie ojcem? Czy oświadczy się Julce?

"Na dobre i na złe" odcinek 635 - środa, 27.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Julka Burska i Artur Bart z "Na dobre i na złe" kilka miesięcy temu byli kochankami, a skutkiem ich gorącego romansu jest ciąża! Młoda lekarka z Leśnej Góry rozstała się z Bartem i rozpoczęła nowe życie, ale dziecko zmieniło wszystkie jej plany.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało zdradziła płeć i imię dziecka. Julka Burska urodzi córkę czy syna?

Przez jakiś czas Julka nie mogła się uporać z myślą, że będzie mamą. Wyjechała do Niemiec do swoich przybranych rodziców - Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) - by przemyśleć co dalej. W 635 odcinku "Na dobre i na złe" wróci do Leśnej Góry i przeżyje szok na widok Barta, który dołączył do personelu medycznego.

Julka będzie chciała ukryć przed Arturem swoją widoczną ciążę. I przez jakiś czas jej się to uda. Kiedy jednak w szpitalu pojawi się biolgiczny ojciec Julki, Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski), z wózkiem dziecięcym i wyprawką dla wnuka, profesor Bart pozna prawdę.

Tego samego dnia Julka przeprowadzi z Bartem poważną rozmowę. Tuż po tym, jak lekarz dowie się, że oboje będą mieli dziecko postara się mu wyjaśnić dlaczego tak długo milczała. - Chciałam ci sama powiedzieć, ale miałeś operację...

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka Burska zamieszka u Artura Barta

- Martwiłaś się o mnie? - Artur z czułością spojrzy na Julkę, której nie przestał kochać. - Martwiłam się o doktor Mróz. Artur, ok jestem w ciąży, ale oprócz rozmiarów brzucha to niewiele się zmieniłam. Z tego co wiem, ty chyba też nie. I nie wyszło nam, trudno... - powie Julka.

Ale Bart nie da się tak łatwo odsunąć na boczny tor. - Coś nam chyba jednak wyszło, nie? - stwierdzi spoglądając na ciążowy brzuszek Julki. - Nie musisz nic robić - zapewni go Burska.

W pewnej chwili Artur zaskoczony Julkę swoim wyznaniem. - Nie mam pierścionka, nie będę ci się oświadczał, nie musisz się martwić - przyzna, ale doda też, że nie zamierza unikać odpowiedzielności. Julka nie będzie jednak chciała, by pomagał jej w wychowaniu dziecka. - Całe szczęście. Dziękuję, ale poradzę sobie.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: