SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam po kontuzji ręki nie może operować. Nie będzie już chirurgiem?

Na dobre i na złe. Adam po kontuzji ręki nie może operować. Nie będzie już chirurgiem?

27.04.2016, godz. 18:30
Na dobre i na złe odc. 635. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 635. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kariera Adama (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobre i na złe" właśnie dobiega końca? W 635 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że po kontuzji, do której doszło na treningu z Anetą (Natalia Rybicka) doktor Krajewski nie może operować! To dramat dla młodego chirurga, który pnie się po szczeblach kariery. Aneta Gniewosz zostanie rehabilitantką w Leśnej Górze i pomoże byłemu kochankowi wrócić do sprawności. A to jednak nie spodoba się Wiktorii Consalidzie (Katarzyna Dąbrowska).

"Na dobre i na złe" odcinek 635 - środa, 27.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Adam wpakuje się w poważne kłopoty. Okaże się, że kontuzja, której nabawił się podczas treningu z Anetą jest bardzo poważna i zagraża jego karierze medycznej!

Zobacz: Na dobre i na złe. Agata i Ruud mają romans? Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra prywatnie są parą?

Doktor Krajewski nie spodziewał się, że sport może być tak niebezpieczny. W 633 odcinku "Na dobre i na złe" na treningu MMA siłował się z Anetą, której pozwolił wygrać. Dziewczyna zwichnęła mu rękę w nadgarstku, ale on oczywiście zachował kamienną twarz i uznał, że nic się nie stało.

A stało się... Przez kontuzję Adam nie będzie mógł operować - przynajmniej na razie. Będzie potrzebował długiej rehabilitacji. Tym zajmie się obarczona poczuciem winy Aneta, która z resztą dostanie etat w Leśnej Górze.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Adam ukryje przed Wiktorią, że chłopak Blanki ma blizny po igłach

W 635 odcinku "Na dobre i na złe" Krajewski zostanie odsunięty od operacji Sylwii (Magdalena Turczeniewicz) w czasie zabiegu zastąpi go Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), która będzie zła na kochanka i zazdrosna o jego powrót do formy w towarzystwie Gniewosz!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: