SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam naraża życie pacjenta. Consalida mu tego nie daruje

Na dobre i na złe. Adam naraża życie pacjenta. Consalida mu tego nie daruje

23.04.2016, godz. 12:08
Na dobre i na złe odc. 635.  Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 635.  Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W serialu "Na dobre i na złe" kontuzja Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) na zawsze przekreśli jego karierę chirurga? Po urazie, którego Adam doznał podczas treningu MMA z Anetą Gniewosz (Natalia Rybicka), z jego ręką wciąż nie jest dobrze. W 635 odcinku "Na dobre i na złe" Adam nie jest w stanie dokończyć operacji pacjenta, przez co naraża go na śmierć. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) jako ordynator chirurgii poucza Adama, że zachował się nieodpowiedzialnie.

"Na dobre i na złe" odcinek 635 - środa, 27.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Od kontuzji Adama Krajewskiego z  "Na dobre i na złe" mijają dwa miesiące, ale chirurg wciąż nie odzyskał pełnej sprawności. W 635 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria sugeruje Adamowi, że powinien zrobić USG u Rafała Konicy (Robert Koszucki), lecz Krajewski odmawia.

Aneta Gniewosz, czyli była kochanka Adama, która obecnie pracuje jako rehabilitantka na oddziale ortopedii oceniła, że takie badanie jest niepotrzebne. A Krajewski ufa jej diagnozie.

Patrz: Na dobre i na złe. Artur Bart oświadczy się ciężarnej Julce?

Jednak jeszcze tego samego dnia Adam znów zaczyna odczuwać skutki kontuzji, której nabawił się podczas treningu. Chirurg zagląda nawet na konsultację do Anety. Rehabilitantka uznaje, że uraz dłoni nie był wcale poważny.

Kilka godzin później doktor Krajewski ma jednak problemy w trakcie operacji. I w końcu wyznaje Wiktorii, że jest niezdolny do pracy, że nie może operować ręką, która co jakiś czas drży. - Wszywałem dziś protezę, trudne warunki, przeciek. O mało nie straciłem pacjenta. Bo w decydującym momencie ręka odmówiła mi posłuszeństwa.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka wyciągnie od Wiktorii pieniądze dla nowego kochanka


- Jak to? Boli cię? Gdzie? - pyta zaniepokojona Wiki. - Wczoraj nadwyrężyłem tę rękę. Nie chciałem ci mówić - przyznaje się Adam. Wiktoria nie może uwierzyć własnym uszom. Od razu zmienia to z kochającej partnerki zmienia się w surową szefową, której podwładny wszedł na sale operacyjną i naraził życie pacjenta.

- Czy ty jesteś niepoważny?! - pyta oburzona Wiki. Jak uraz ręki Adam wpłynie na jego dalszą karierę w Leśnej Górze, związek z Wiktorią i znajomość z Anetą, która otacza Krajewskiego opieką choć to przez nią Krajewski doznał kontuzji? Czas pokaże, a widzowie przekonają się o tym w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe".

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: