SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przemek grozi Janowi, że go zabije

Na dobre i na złe. Przemek grozi Janowi, że go zabije

15.04.2016, godz. 07:41
Na dobre i na złe odc. 634. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski)
Na dobre i na złe odc. 634. Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), Jan Stanisławski (Krzysztof Kwiatkowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zaręczyny Oli (Anna Karczmarczyk) i Jana (Krzysztof Kwiatkowski) z "Na dobre i na złe" będą ciosem w serce Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz). W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Przemek) urządzi rywalowi awanturę, a potem zatopi swoje smutki w barze, bo dowie się, że Frania (Karolina Wańszys) nazywa Stanisławskiego swoim tatą! Czy Przemek przez Jana straci swoją rodzinę?

"Na dobre i na złe" odcinek 634 - środa, 20.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Jan postawi sprawę jasno i zaproponuje Oli ślub! Doktor Stanisławski oświadczy się w dość oryginalny sposób.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ola i Jan wezmą ślub

Jan zapewni ukochaną, że zostawił dla niej coś na oddziale. Marta (Katarzyna Bujakiewicz) wręczy lekarce matrioszkę, a po jej odpakowaniu lekarka znajdzie w niej pierścionek zaręczynowy. Ola będzie zachwycona. Rzuci się Stanisławskiemu na szyję i powie, że zostanie jego żoną.

Jakiś czas później pierścionek na jej palcu zauważy Przemek. Były partner Oli i ojciec jej dziecka będzie wściekły. Jego świat w jednej chwili runie w gruzach, bo zda sobie sprawę, że przez Jana już nigdy nie odzyska rodziny. Co gorsze - Frania traktuje kochanka Oli jak tatę.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Oświadczyny Konicy. Klaudia nie chce być żoną Rafała

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Przemek urządzi Janowi awanturę w szpitalu i zacznie mu grozić. O mało nie rzuci się na narzeczonego Oli z pięściami! - Znowu chcesz mnie bić? - zapyta Jan.

- Nie. Tym razem mam ochotę cię zamordować... Posłuchaj jest jedna rzecz, która mi w życiu wyszła. Mam cudowną córeczkę, którą kocham najbardziej na świecie. I to ja jestem jej ojcem, rozumiesz. Nie pozwolę jej odebrać nikomu...

Janek będzie zaskoczony groźbami Zapały. - Przemo rozumiem. Ja nie chcę ci odebrać Frani...
- Mam nadzieję... - rzuci na odchodne Przemek.

Potem zaszyje się w barze razem ze Szczepanem (Kamil Kula) i zacznie topić swoje smutki w drinkach. Powód? Frania mówi już do Jana "tato"!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: