SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Profesor Bart zostanie w Leśnej Górze. Julka Burska nie wróci do Barta!

Na dobre i na złe. Profesor Bart zostanie w Leśnej Górze. Julka Burska nie wróci do Barta!

06.04.2016, godz. 19:45
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odc. 636. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Artur Bart (Piotr Głowacki) na "Na dobre i na złe" będzie nowym lekarzem w Leśnej Górze. W 634 odcinku "Na dobre i na złe" neurochirurg postanowi zostać, żeby być blisko Julki Burskiej  (Aleksandra Hamkało). Lekarz nie wie jeszcze, że jego dawna kochanka jest z nim w ciąży, ale mimo wszystko postara się o etat w szpitalu i będzie próbował ją odzyskać! Czy w "Na dobre i na złe" Julka wróci do Artura i stworzy z nim szczęśliwą rodzinę dla dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat?

"Na dobre i na złe" odcinek 634 - środa, 20.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Bart trafił do Leśnej Góry na wezwanie Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) i najwyraźniej zostanie tu na stałe. W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Artur poprosi Trettera (Piotr Garlicki) o etat w szpitalu.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola i Jan wezmą ślub

-To świetny ośrodek, a dzięki mnie może być jeszcze lepszy - powie pewny siebie Artur.
-Witamy na pokładzie! - ucieszy się Stefan Tretter, który zatrudni w swoim zespole jednego z najbardziej cenionych neurochirurgów na świecie.

Tym sposobem Artur zostanie szefem Julki, która aktualnie będzie na krótkim urlopie. Gdy dziewczyna wróci do szpitala nie będzie zachwycona obrotem sytuacji... - Nie będę ci wchodzić w drogę - zapewni Barta Julka dając mu do zrozumienia, że wcale nie zależy jej na odnowieniu kontaktów.

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka Burska zamieszka u Artura Barta. Były kochanek Julki dowie się o ciąży

Dopiero w 636 odcinku "Na dobre i na złe" Artur dowie się, że Julka jest w ciąży i będzie pewien, że to on jest ojcem! W rozmowie z Burską jego przypuszczenia się potwierdzą, ale to nie znaczy, że przyszła matka będzie chciała jego towarzystwa, pomocy czy wsparcia finansowego.

Artur spróbuje przekonać do siebie młodą lekarkę i zaproponuje jej wspólne mieszkanie. Czy Julka w końcu zmięknie i zgodzi się na powrót do byłego kochanka?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: