SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Profesor Artur Bart zaskoczy Trettera. Szpital w Leśnej Górze wzbogaci się dzięki Bartowi

Na dobre i na złe. Profesor Artur Bart zaskoczy Trettera. Szpital w Leśnej Górze wzbogaci się dzięki Bartowi

13.04.2016, godz. 19:50
Na dobre i na złe odc. 634. Artur Bart (Piotr Głowacki), Stefan Tretter (Piotr Garlicki), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 634. Artur Bart (Piotr Głowacki), Stefan Tretter (Piotr Garlicki), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Szpital w Leśnej Górze z "Na dobre i na złe" zyska jeszcze większą sławę! A to wszystko dzięki profesorowi Arturowi Bartowi (Piotr Głowacki). W 634 odcinku "Na dobre i na złe" światowej sławy neurochirurg zacznie pracę w placówce i ku uciesze dyrektora Trettera (Piotr Garlicki) jego obecność wywoła medialne zamieszanie wokół szpitala. Poza tym sprowadzi do Leśnej Góry pieniądze i nowoczesny sprzęt. Bart zwoła konferencje prasową, a to nie spodoba się Falkowiczowi (Michał Żebrowski).

"Na dobre i na złe" odcinek 634 - środa, 20.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Artur postanowi zostać w Leśnej Górze i porzuci pracę w szpitalu za granicą. Obecność Julki w szpitalu pomogła mu podjąć tak ważną decyzję, choć lekarz jeszcze nie wie, że Burska jest z nim w ciąży.

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka Burska zamieszka u Artura Barta. Były kochanek Julki dowie się o ciąży

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Artur Bart zwróci się do Trettera z prośbą o etat. Dla dyrektora szpitala to będzie dość dziwne posunięcie.

- Każda klinika przyjęłaby pana z otwartymi ramionami… A pan wybiera naszą skromną placówkę i do tego przynosi ze sobą grant, pieniądze i drogi, nowoczesny sprzęt... Przyzna pan, profesorze, że to dosyć dziwne!
- Dlaczego? Leśna Góra to świetny ośrodek, a dzięki mnie może być jeszcze lepszy. Cisza, spokój... Idealne warunki, żeby realizować mój projekt naukowy. Poza tym pana szpital ma ogromny potencjał... To wyspy szczęśliwe! - ucieszy się Bart.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Ola i Jan wezmą ślub

Jeszcze w tym samym odcinku "Na dobre i na złe"

Bart zwoła od razu konferencję prasową i przykuje uwagę mediów... A to nie spodoba się Falkowiczowi – bo to on był dotąd uznawany w szpitalu za geniusza i błyszczał w świetle jupiterów. Andrzej pozbędzie się rywala?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: