SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Nowy lekarz Artur Bart będzie manipulował Falkowiczem

Na dobre i na złe. Nowy lekarz Artur Bart będzie manipulował Falkowiczem

23.03.2016, godz. 10:02
Na dobre i na złe odc. 634. Artur Bart (Piotr Głowacki), Stefan Tretter (Piotr Garlicki), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 634. Artur Bart (Piotr Głowacki), Stefan Tretter (Piotr Garlicki), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Szpital w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" stanie się polem walki dwóch wybitnych chirurgów! Profesor Artur Bart (Piotr Głowacki), światowej sławy neurochirurg, przyjmie propozycję pracy od dyrektora Trettera (Piotr Garlicki) i zostanie nowym lekarzem w Leśnej Górze. W 634 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie zaprowadzać swoje porządku w szpitalu. Jedną z jego pierwszych ofiar będzie profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), który jeszcze do niedawna sam był czarnym charakterem. Artur Bart okaże się niezłym manipulantem, a do tego będzie się naśmiewał z Falkowicza.

"Na dobre i na złe" odcinek 634 - środa, 20.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kim jest Artur Bart, nowy bohater w "Na dobre i na złe"? Wybitny lekarz o opinii geniusza, znawca ludzkiego mózgu, a do tego perfekcjonista, który w swojej pracy nie kieruje się emocjami po raz pierwszy pojawia się w szpitalu w Leśnej Górze w 631 odcinku "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Oświadczyny Konicy. Klaudia nie chce być żoną Rafała

Profesor Bart przyjeżdża do Polski z Niemiec na medyczną konferencję, na której spotyka się m.in. z doktor Sylwią Mróz (Magdalena Turczeniewicz), dyrektorem Tretterem i Adamem Krajewskim (Grzegorz Daukszewicz). Na specjalne zaproszenie szefa Leśnej Góry przeprowadza w szpitalu operację mózgu rannego w wypadku pacjenta.

Podczas wizyty w Leśnej Górze Artur Bart ma okazję spotkać Julkę Burską (Aleksandra Hamkało), swoją dawną studentkę, z którą łączył go gorący romans i która jest z nim w ciąży.

Sława i talent profesora Artura Barta sprawią, że dyrektor Tretter chce go mieć w swoim zespole lekarzy. W 634 odcinku "Na dobre i na złe" neurochirug przyjmuje propozycję pracy w Leśnej Górze. Ze szpitala kliniczego chce stworzyć ośrodek, w którym będzie realizował swoje projekty naukowe, podejmował się operacji, których żaden inny lekarz nie będzie chciał przeprowadzić.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska ma męża! Wzięła ślub z Arturem Bartem

Pierwszego dnia pracy w Leśnej Górze Artur Bart sprowadza na oddział neurochirurgii nowoczesny sprzęt i urządza dużą konferencję prasową. A wszystko, żeby pochwalić się, że jako słynny profosor będzie operował nawet beznadziejne przypadki.

Do współpracy neurochirurg zaprasza profesora Andrzeja Falkowicza, świetnego chirurga naczyniowego. Jak podaje "Świat Seriali" w 634 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Bart zaczyna manipulować Falkowiczem. Nie dość, że kpi z profesora, to jeszcze nakłania go, by przeprowadził operację, na którą nikt inny nie chciał się zdecydować.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: