SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Klaudia odrzuci oświadczyny Konicy. Dlaczego nie wyjdzie za Rafała?

Na dobre i na złe. Klaudia odrzuci oświadczyny Konicy. Dlaczego nie wyjdzie za Rafała?

13.04.2016, godz. 21:17
Na dobre i na złe odc. 634. Klaudia (Julia Wyszyńska), Rafał Konica (Robert Koszucki)
Na dobre i na złe odc. 634. Klaudia (Julia Wyszyńska), Rafał Konica (Robert Koszucki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Będzie ślub w Leśnej Górze w serialu "Na dobre i na złe"? Odważna decyzja Rafała Konicy (Robert Koszucki). W 634 odcinku "Na dobre i na złe" lekarz z Leśnej Góry oświadczy się Klaudii Miller (Julia Wyszyńska), z którą od dawna się spotyka. W dodatku Rafał zrobi to w obecności swojej byłej żony Marty (Katarzyna Bujakiewicz), która rzecz jasna nie znosi dużo młodszej kochanki Konicy. Czy Klaudia się zgodzi i weźmie ślub z Konicą w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"? To nie będzie takie proste...

"Na dobre i na złe" odcinek 634 - środa, 20.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tego Klaudia się nie spodziewała! W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Rafał przygotuje w szpitalu przyjęcie na cześć Klaudii i się jej oświadczy! Towarzyszący mu koledzy ze szpitala będą kibicować zakochanym, ale speszona Klaudia ucieknie na konsultację medyczną!

Zobacz: Na dobre i na złe. Blanka zamieszka z Tomaszem! Córka Wiktorii woli jej męża

Dziewczyna wybiegnie z pokoju, w którym Konica przed nią uklęknie. Marta, która będzie przy tym obecna pocieszy męża i powie mu, żeby dał ukochanej więcej czasu. Klaudia natomiast wyżali się przyjaciółce, że jej zdaniem Rafał zaczyna od złej strony i próbuje "ominąć" kilka ważnych etapów dla związku- oni nawet razem nie mieszkają! A przecież powinni spróbować przed ślubem wspólnego życia.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka Burska ma męża! Wzięła ślub z Arturem Bartem

Klaudia niestety nie przyjmie zaręczyn ukochanego, ale zaproponuje, żeby razem zamieszkali. Może po jakimś czasie sama wspomni o ślubie? Konica i tak będzie zachwycony!

W "Na dobre i na złe" to właśnie Klaudia Miller jest najbliższą mu osobą. Z nią może się pośmiać i poszaleć, ale w chwilach smutku i żałoby też zawsze mógł na nią liczyć. Słowem - para idealna! A ślub? Z tym można poczekać.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: