SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kasia Smuda chce zabić siebie i Matyldę

Na dobre i na złe. Kasia Smuda chce zabić siebie i Matyldę

19.04.2016, godz. 19:40
Na dobre i na złe odc. 634. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 634. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Matylda (Amelia Czaja) foto:

Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) z "Na dobre i na złe" zwariowała! Prawniczka po sześciu miesiącach w śpiączce wróciła do normalnego życia, ale coś jest z nią nie tak. W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Kasia narazi Matyldę (Amelia Czaja) na śmiertelne niebezpieczeństwo! Wbiegnie z córką pod koła rozpędzonego samochodu. Dziewczynka ucieknie do Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski) i wyraźnie przyzna, że boi się matki. Co się wydarzy w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 634 - środa, 20.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Kasia Smuda niemal całkowicie wróci do zdrowia fizycznego, ale w jej psychice zaczną się dziać dziwne rzeczy. Prawniczka narazi swoją córkę na śmiertelne niebezpieczeństwo!

Zobacz: Na dobre i na złe. Sylwia Mróz po operacji mózgu straci pamięć i wróci do męża Roberta

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Kasia spędzi cały dzień z córką. Zabierze ją ze szkoły i zorganizuje jej szalony dzień na torze z gokartami. Dziewczyna zauważy, że jej matka zachowuje się dość dziwnie. Choćby dlatego, że wbiegnie z nią prosto na drogę pod rozpędzony samochód. Przerażona dziewczyna ucieknie do profesora, żeby błagać go o pomoc.

-Z nią jest coś nie tak. Musisz jej pomóc - poprosi Matylda.
-Mama wie gdzie jesteś?
-Nie... - odpowie dziewczynka dając lekarzowi do zrozumienia, że uciekła przed własną matką.

To niestety nie koniec. W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Kasia odnajdzie córkę u Falkowicza i oskarży go o to, że próbuje nastawić dziewczynkę przeciwko niej. - Chcesz mi zabrać córkę. Trzymaj się od niej z daleka - powie roztrzęsiona Kasia i jeszcze tego samego dnia ucieknie z córką z willi Falkowicza.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Kasia oskarży Falkowicza, że chce jej zabrać Matyldę

Dopiero w 636 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej zjawi się w szkole Matyldy, żeby zdobyć nowy adres Kasi. Okaże się jednak, że prawniczka uprzedziła nauczycieli przed ewentualną wizytą niechcianego gościa. Falkowicz nie da za wygarną i podstępem zdobędzie nowy adres. Kasia skłamie twierdząc, że zgadza się na jego spotkanie. W rzeczywistości zacznie pakować walizki z zamiarem ucieczki z Leśnej Góry!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: