SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kasia oskarża Falkowicza, że chce jej zabrać Matyldę. Co się dzieje z Kasią?

Na dobre i na złe. Kasia oskarża Falkowicza, że chce jej zabrać Matyldę. Co się dzieje z Kasią?

20.04.2016, godz. 20:40
Na dobre i na złe odc. 634. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska)
Na dobre i na złe odc. 634. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Rodzina Falkowicza (Michał Żebrowski) z "Na dobre i na złe" się rozpadnie? Coś niepokojącego zacznie dziać się z Kasią Smudą (Ilona Ostrowska), która dzięki Falkowiczowi powoli dochodzi do zdrowia po wypadku i kilku miesiącach w śpiączce. W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Kasia będzie miała obawy, że Falkowicz odbierze córkę. Postanawi wyprowadzić się z Matyldą (Amelia Czaja) z jego domu. Matylda zorientuje się, że jej matka ma zaburzenia psychiczne.

"Na dobre i na złe" odcinek 634 - środa, 20.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ostatnie miesiące były trudnym czasem dla Falkowicza z "Na dobre i na złe". Profesor z Leśnej Góry wziął na siebie ciężar opieki nad Matyldą. I choć dziewczynka nie jest jego córką, to traktuje ją jak własne dziecko.

Patrz: Na dobre i na złe. Ola i Jan wezmą ślub

Kiedy Kasia Smuda wreszcie obudziła się ze śpiączki i zaczęła reagować na bodźce zabrał ją ze szpitala do swojego domu. Specjalnie dla matki Matyldy wynąjął pielęgniarkę i rehabilitantkę. A wszystko po to, by Kasia szybciej wróciła do zdrowia - zaczęła mówić i chodzić.

Przy Matyldzie i Kasi Falkowicz zmienił się nie do poznania. Stał się troskliwym ojcem i partnerem. Dla byłej kochanki i jej córki poświęcił nawet swoją karierę w szpitalu. Od wielu tygodni rzadko pojawia się w Leśnej Górze o operuje.

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" rozegrają się sceny, które będą wskazywały na to, że powrót Kasi do zdrowia nie nastąpi tak szybko, że po poważnych obrażeniach mózgu, operacji i wielu miesiąch w śpiączce nie jest już tą samą osobą, że dzieje się z nią coś złego.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Profesor Artur Bart będzie manipulował Falkowiczem

Kasia zacznie się bać, że Falkowicz odbierze jej córkę. W końcu ona nie jest w stanie sama opiekować się Matyldą, a Andrzej ma prawo być opiekunem dziewczynki, bo wywalczył je sobie w sądzie. Nie jest ojcem Matyldy, ale zajmuje się nią jako przyjaciel rodziny.

- Dziękuję, że zaopiekowałeś się moim dzieckiem, ale muszę złamać ci serce - powie Andrzejowi i poinformuje go, że odchodzi od niego razem z Matyldą. - Nie pozwolę ci odebrać mi córki. Zapomnij o niej! Trzymaj się od nas z daleka - doda.

Falkowicz wyzna Kasi, że nie wyobraża już sobie życia bez niej i Matyldy, ale kobiety to nie przekona. Była kochanka Falkowicza będzie chciała wyprowadzić się z Matyldą z jego domu.

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" spędzi z córką niemal cały dzień, po którym dziewczynka uświadomi sobie, że jej matka nie zachowuje się normalnie. Matylda wymknie się do swojego przybranego ojca i poprosi go o pomoc.

- Z nią jest coś nie tak... Musisz jej pomóc - powie 11-latka.

Tymczasem profosor uzna, że musi walczyć o Matyldę i zwróci się o pomoc do prawnika. Matylda zawiadomi Falkowicza, że Kasia cierpi na zaburzenia psychiczne, że mimo ostatniej poprawy wcale nie wróciła do zdrowia...

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: