SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska wyjechała do Niemiec do Zosi i Kuby

Na dobre i na złe. Julka Burska wyjechała do Niemiec do Zosi i Kuby

20.04.2016, godz. 11:13
Na dobre i na złe odc. 631. Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 631. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Gdzie jest Julka Burska (Aleksandra Hamkało) z "Na dobre i na złe"? To pytanie zadaje sobie jej były kochanek, profesor Artur Bart (Piotr Głowacki), kiedy w 634 odcinku "Na dobre i na złe" rozpoczyna pracę w szpitalu w Leśnej Górze. Ciężarna Julka nie powiedziała jeszcze Bartowi, że spodziewa się jego dziecka. Od kilku tygodni jest na urlopie i właśnie wyjechała do Niemiec do swoich rodziców - Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) - by przekazać im radosną nowinę, że zostaną dziadkami.

"Na dobre i na złe" odcinek 634 - środa, 20.04.2015, o godz. 20.40 w TVP2

Julka Burska z "Na dobre i na złe" jest w ciąży z Arturem Bartem, ale ojciec jej dziecka jeszcze o niczym nie wie! Młoda lekarka z Leśnej Góry na wieść o tym, że zostanie mamą przeżyła taki szok, że rozważała nawet aborcję.

Patrz: Na dobre i na złe. Artur Bart chce być ojcem dziecka Julki Burskiej

W dniu, w którym potwierdziło się, że spodziewa się dziecka wyszło też na jaw, że jest nosicielką genu, który odpowiada za chorobę Alzheimera. A to oznacza, że tak jak jej biologiczny ojciec Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski) może wkrótce zachorować.

Julka chciała usunąć ciążę, by nie skazywać swojego dziecka na ten sam los. Ostatecznie zmieniła jednak zdanie. Zdecydowała się urodzić i zostać samotną matką. Rozstała się z Arturem Bartem i nie chce mu powiedzieć o dziecku. Właśnie dlatego postanowiła na jakiś czas zniknąć z Leśnej Góry. Wzięła urlop i wyjechała.

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" profesor Bart rozpoczyna pracę w szpitalu na stanowisku neurochirurga. Już pierwszego dnia zauważa, że nigdzie nie ma Julki. Pyta więc dyrektora Stefana Trettera (Piotr Garlicki) co się stało z doktor Burską. Oczywiście tak, by nie wzbudzać żadnych podejrzeń.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Aleksandra Hamkało zdradziła płeć i imię dziecka. Julka Burska urodzi córkę czy syna?

Nikt w Leśnej Górze bowiem nie wie, że Julka i Bart byli kochankami kiedy lekarka jeszcze studiowała w Australii. Oboje nie przyznają się współpracownikom do tego, że łączyło ich coś więcej niż tylko służbowe relacje. 

Od Trettera profesor Bart dowiaduje się, że jego dawna ukochana wyjechała do Niemiec w odwiedziny do swoich rodziców zastępczych - Zosi i Kuby. Najpewniej po to, by powiedzieć im, że jest w ciąży i wkrótce zostaną dziadkami.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: