SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Joanna Osyda w Leśnej Górze! Nowa rola po odejściu z M jak miłość

Na dobre i na złe. Joanna Osyda w Leśnej Górze! Nowa rola po odejściu z M jak miłość

20.04.2016, godz. 07:03
Na dobre i na złe odc. 634. Daria (Joanna Osyda), Ula (Weronika Nockowska)
Na dobre i na złe odc. 634. Daria (Joanna Osyda), Ula (Weronika Nockowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joanna Osyda w "Na dobre i na złe". Kilka miesięcy po odejściu z "M jak miłość" serialowa Janka Buford pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze. Czy zostanie tam na dłużej? W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Joanna Osyda wystąpi w roli Darii, żony hokeisty Karola (Maciej Maciejewski), który będzie pacjentem Leśnej Góry. Rola Joanny Osydy w "Na dobre i na złe" skończy się tylko na występie gościnnym.

"Na dobre i na złe" odcinek 634 - środa, 20.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Joanna Osyda, znienawidzona przez widzów Janka z "M jak miłość", pożegnała się w serialem w czerwcu 2015 roku. Odtrącona przez Marcina (Mikołaj Roznerski) Janka wyjechała do USA do swojej siostry Eryki (Marta Juras).

W 1150 odcinku "M jak miłość" bez pożegnania zostawiła rodzinę Mostowiaków i od tamtej pory nie kontaktu się z nikim. Nawet z Lucjanem (Witold Pyrkosz), który okazał jej tyle serca i szczerze pokochał wnuczkę swojej zmarłej siostry.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Jan oświadczy się Oli, a Przemek upije się z rozpaczy

Fani "M jak miłość" nie tęsknią za Janką, która była niezłą intrygantką. Najpierw próbowała zabrać Mostowiakom ich dom w Grabinie, a później, kiedy zakochała się w Marcinie, chciała go rozdzielić z Kasią (Agnieszka Sienkiewicz). Teraz Joanna Osyda ma okazję, by pokazać swoją inną serialową twarz.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska ma męża! Wzięła ślub z Arturem Bartem

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się w gościnne w szpitalu w Leśnej Górze w roli Darii, żony hokeisty Karola (Maciej Maciejewski), który będzie miał uszkodzoną tętnicę i otwarte złamanie nogi. Jak podaje "Świat Seriali" Darię wypadku zawiadomi trener jej męża.

Karol o swojej tragedii poinformuje też pierwszą żonę - Ulę (Weronika Nockowska). I tak właśnie obie panie spotkają się w Leśnej Górze. Daria nie będzie ukrywać, że obecność Uli działa jej na nerwy, bo Karol wciąż jest blisko związany ze swoją byłą żoną. Jednak w obliczu dramatu jaki spotka Karola jego obie żony znajdą sposób, by się dogadać.

Joanna Osyda nie zostanie w "Na dobre i na złe" na dłużej. Jej rola zakończy się po jednym odcinku.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: