SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz pozbędzie się profesora Barta z Leśnej Góry

Na dobre i na złe. Falkowicz pozbędzie się profesora Barta z Leśnej Góry

13.04.2016, godz. 20:11
Na dobre i na złe odc. 634. Artur Bart (Piotr Głowacki), Stefan Tretter (Piotr Garlicki), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski)
Na dobre i na złe odc. 634. Artur Bart (Piotr Głowacki), Stefan Tretter (Piotr Garlicki), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W serialu "Na dobre i na złe" zapowiada się zacięta rywalizacja, bo Leśna Góra jest za mała na dwóch profesorów. W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) postanowi usunąć rywala. Artur Bart (Piotr Głowacki) dostał etat w szpitalu w Leśnej Górze, ale do tej pory to właśnie Falkowicz zbierał oklaski i święcił triumfy. Teraz, gdy światowej sławy neurochirurg dołączył do zgranego zespołu lekarzy, sytuacja uległa zmianie. Co zrobi Falkowicz, by nadal być gwiazdą w Leśnej Górze?

"Na dobre i na złe" odcinek 634 - środa, 20.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Artur Bart zostanie na stałe w szpitalu Leśnej Górze, a to nie spodoba się Falkowiczowi. To przecież on jest sławą tej placówki i cenionym profesorem!

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka Burska zamieszka u Artura Barta. Były kochanek Julki dowie się o ciąży

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Andrzej będzie zazdrosny po tym, jak Bart zwoła w szpitalu konferencję prasową na swoją cześć. Do tej pory to właśnie Falkowicz był gwiazdą, geniuszem i cenionym profesjonalistą! Andrzej weźmie sprawy w swoje ręce i postanowi pobyć się rywala.

- Sporo na jego temat się nasłuchałem... i nie były to zbyt pochlebne opinie! Tak między nami, powinien pan, dyrektorze, mieć go na oku... Patrzeć mu na ręce! - powie Andrzej w rozmowie z Tretterem.

- Oczywiście... akurat do tego jestem przyzwyczajony! Do patrzenia na ręce profesorom…
- Zobaczymy, czy długo zagrzeje tu u nas miejsce... Wie pan, co się mówi o dwóch profesorach w jednym szpitalu? Że to jak dwa grzyby w jednym barszczu! Oczywiście - ja jestem ponad to... - uzna Andrzej, któremu ewidentnie trudno utrzymać nerwy na wodzy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Profesor Artur Bart zaskoczy Trettera. Szpital w Leśnej Górze wzbogaci się dzięki Bartowi

W 634 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz zacznie podkładać koledze po fachu przysłowiową świnię. Czy Artur zauważy podstępne zachowanie Andrzeja? Jedno jest pewne - w tym przypadku nie ma co liczyć na męską przyjaźń!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: