SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zuza i Przemek znów będą razem?

Na dobre i na złe. Zuza i Przemek znów będą razem?

08.04.2016, godz. 19:35
Na dobre i na złe odcinek 633. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 633. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto:

W "Na dobre i na złe" Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) i Zuza Krakowiak (Julia Kamińska) mieli romans, ale przez ciążę Oli (Anna Karczmarczyk) lekarz zostawił kochankę. W 633 odcinku "Na dobre i na złe" można odnieść wrażenie, że Zapała chce ją odzyskać! Czy Przemek i Zuza znów będą razem w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 633 - środa, 13.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przemek i Zuza z "Na dobre i na złe" byli kochankami, ale ich płomienny romans przerwały narodziny Frani (Karolina Wańszys) i wyjazd Zuzy na misję do Afryki.

Zobacz: Na dobre i na złe. Przemek broni Zuzy przed dyrektorem Tretterem

Teraz dawni kochankowie mają dobry kontakt. Trochę to trwało nim nauczyli się znów ze sobą rozmawiać. Doktor Krakowiak opowiedziała o traumie jaką przeżyła na wyjeździe i od tego czasu Zapała opiekuje się przyjaciółką.

W "Na dobre i na złe" oboje mogą na siebie liczyć. Służą sobie rozmową, wsparciem, towarzystwem. Czy to znaczy, że jeszcze do siebie wrócą?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julia Kamińska odejdzie z Na dobre i na złe? Zuza wyjedzie do Włoch?

W 633 odcinku "Na dobre i na złe" Zuza podpadnie Tretterowi (Piotr Garlicki). Dyrektor szpitala będzie chciał zwolnić ją z pracy! Na szczęście Przemek stanie w obronie przyjaciółki i rozpaczliwie zacznie błagać Stefana, żeby tego nie robił. Zuza nie straci posady - skończy się na reprymendzie. Ale chyba już widać, że lekarzowi bardzo zależy na dawnej kochance. Coś wisi w powietrzu!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: