SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria zawiedziona Adamem

Na dobre i na złe. Wiktoria zawiedziona Adamem

09.04.2016, godz. 09:10
Na dobre i na złe odc. 633. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 633. Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobte i na złe" podpadnie Wiktorii Consalidzie (Katarzyna Dąbrowska). W 633 odcinku "Na dobre i na złe" chirurg zachowa się jak dzieciak i postawi zabawę nad obowiązki. Tym samym uszkodzi sobie nadgarstek i straci sprawność podczas operacji! Wiki będzie zawiedziona i urządzi ukochanemu awanturę. W "Na dobre i na złe" Aneta Gniewosz (Natalia Rybicka) zniszczy karierę medyczną Adma i jego związek z Wiki?

"Na dobre i na złe" odcinek 633 - środa, 13.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Adam Krajewski postawi zabawę i męską dumę na pierwszym miejscu, ale przepłaci to kłótnią z Wiktorią i kłopotami w pracy. Consalida będzie zawiedziona jego postawą i dziecinnym zachowaniem. Inaczej tego nie można nazwać.

Zobacz: Na dobre i na złe. Blanka zamieszka z Tomaszem! Córka Wiktorii woli jej męża

W 633 odcinku "Na dobre i na złe" Krajewski pójdzie na kolejny trening z Anetą, a koleżanka wygra walkę nokautując go i sprowadzając do parteru. Adam chcąc zachować resztki męskiej dumy nie wyzna, że ostatni chwyt bardzo go zabolał - Boże mam nadzieję, że nic ci nie złamałam? - zapyta przejęta Giewosz gdy zobaczy, że jednak trochę przesadziła.

Tego samego dnia Adam stanie przy stole operacyjnym, ale nikomu nie przyzna się do urazu licząc na to, że będzie mógł normalnie operować. To jednak okaże się bardzo trudne, a Wiktoria Consalida zauważy, że coś jest nie tak z nadgarstkiem jej ukochanego.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria zastąpi Adama innym lekarzem

-Chcesz powiedzieć, że przed chwilą ryzykowałeś powodzenie tak skomplikowanej operacji z powodu jakiegoś durnego turnieju? Ile ty masz lat? Jestem bardzo zawiedziona. Zarówno jako twoja partnerka, twój przyjaciel, ale przede wszystkim lekarz - skomentuje wściekła Wiktoria, gdy Adam nie dokończy operacji pacjentki ze stomią.

W 633 odcinku "Na dobre i na złe" Consalida zagrozi partnerowi, że jego miejsce w szpitalu zajmie inny lekarz, na którego będzie mogła liczyć.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: