SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ucieczka więźnia z Leśnej Góry! Zuza pomoże mordercy

Na dobre i na złe. Ucieczka więźnia z Leśnej Góry! Zuza pomoże mordercy

13.04.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odcinek 633. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odcinek 633. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Afera w "Na dobre i na złe" z doktor Zuzą Krakowiak (Julia Kamińska) z roli głównej! Lekarka sprowadzi się na siebie poważne kłopoty kiedy do szpitala w Leśnej Górze trafi skazany za zabójstwo Jasiek (Jan Zmit), więzień, którego Zuza leczy za kratkami zakładu karnego. W 633 odcinku "Na dobre i na złe" morderca wykorzysta Zuzę, żeby uciec z więzienia. A wściekły dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) zagrozi lekarce zwolnieniem z pracy!

"Na dobre i na złe" odcinek 633 - środa, 13.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Nowa praca Zuzy Krakowiak z "Na dobre i na złe" wpakuje ją w niezłe tarapaty. W 632 odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw, że lekarka z Leśnej Góry dorabia sobie w jednym z zakładów karnych gdzie opiekuje się więźniami skazanymi za najcięższe przestępstwa.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka Burska ma męża! Wzięła ślub z Arturem Bartem

Zuza stanie się ulubienicą skazanców, ale ta "sympatia" ściągnie na nią niebezpieczeństwo. Jeden z więźniów będzie symulował zawał, zaatakuje doktor Krakowiak i będzie chciał ją udusić, by wymusić przewiezienie do Leśnej Góry.

W obronie Zuzy stanie Jasiek Antkowiak (Jan Zmit). Po bójce więźniów okaże się, że obrońca Zuzy ma krwiaka i konieczna jest operacja w szpitalu. Zaraz po tym jak Jasiek trafi do Leśnej Góry podejmie próbę ucieczki. I wykorzysta do tego dobroć Zuzy. Jak czytamy w magazynie "Świat Seriali" Jasiek pożyczy od lekarki telefon, by gdzieś zadzwonić, a później uda nagły atak bólu i ucieknie.

Patrz: Na dobre i na złe. Blanka zamieszka z Tomaszem! Córka Wiktorii woli jej męża

Wyjdzie na jaw, że przestępstwa Jasiek zdecydodował się na tak desperacki krok po tym jak dowiedział się o tragicznym pożarze, w którym zginęła bliska mu kobieta. W 633 odcinku "Na dobre i na złe" Jasiek wróci do szpitala i wyzna Zuzie całą prawdę. Uciekł, bo chciał być na pogrzebie zmarłej.

To jednak nie zmieni faktu, że Zuza narazie się dyrektorowi Tretterowi, który za jej pomoc w ucieczce przestępcy będzie chciał wyrzucić ją z pracy w Leśnej Górze. Przyszłość doktor Krakowiak w szpitalu będzie zagrożona.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: