SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Przemek broni Zuzy przed dyrektorem Tretterem

Na dobre i na złe. Przemek broni Zuzy przed dyrektorem Tretterem

06.04.2016, godz. 20:30
Na dobre i na złe odcinek 633. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odcinek 633. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Tretter (Piotr Garlicki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zuza (Julia Kamińska) z "Na dobre i na złe" straci pracę w szpitalu w Leśnej Górze? W 633 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Krakowiak podpadnie dyrektorowi Tretterowi (Piotr Garlicki), bo przez jej ufność z oddziału ucieknie więzień oskarżony o morderstwo! Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) stanie w obronie byłej kochanki i tylko dzięki temu Zuza zachowa posadę.

"Na dobre i na złe" odcinek 633 - środa, 13.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Zuza przekona się, że nie może być tak łatwowierna. Więzień, któremu zaufała, zacznie symulować i ucieknie ze szpitala!

Zobacz: Na dobre i na złe. Zuza ryzykuje życie dla mordercy! Przemek boi się o Zuzę

Jasiek zdobył zaufane Zuzy po tym, jak uratował ją przed atakiem innego więźnia. Poobijany obrońca został wysłany do szpitala, a Krakowiak stale go dogląda. W 634 odcinku "Na dobre i na złe" chłopak przeczyta w gazecie o pogrzebie na Podhalu. Potem zacznie symulować, a Zuza skieruje go na kolejne badania. Chłopak wykorzysta jej nieuwagę i ucieknie ze szpitala. Wtedy Tretter wpadnie w szał!

Będzie wściekły, że Zuza dała się wmanewrować w pracę w więzieniu i w dodatku przyjęła do szpitala w Leśnej Górze więźnia oskarżonego o morderstwo! Przemek powstrzyma dyrektora przed zwolnieniem przyjaciółki i stanie w jej obronie. Skończy się więc na ostrej reprymendzie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julia Kamińska odejdzie z Na dobre i na złe? Zuza wyjedzie do Włoch?

Na szczęście niedługo później w "Na dobre i na złe" Jasiek wróci do szpitala. Okaże się, że zmarłą kobietą była jego matka. Zuza wybaczy mu ucieczkę? Przez niego mogła stracić pracę! To kolejna nauczka dla doktor Krakowiak.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: