SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zuza w więzieniu zaatakowana przez mordercę - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Zuza w więzieniu zaatakowana przez mordercę - ZDJĘCIA

30.03.2016, godz. 14:23
Na dobre i na złe odcinek 632. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska)
Na dobre i na złe odcinek 632. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Zuza (Julia Kamińska) z "Na dobre i na złe" trafia za kratki gdzie ma drugą pracę. Lekarka z Leśnej Góry dorabia w więzieniu, żeby nie mieć za wiele wolnego czasu. W 632 odcinku "Na dobre i na złe" Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) zaczyna się martwić o Zuzę. Słusznie! Bo za kratami doktor Krakowiak staje się łatwym celem. Jeden z nich przestępców brutalnie atakuje Zuzę. Pomaga jej skazany za zabójstwo Jasiek Antkowiak (Jan Zmit), przez kolegów nazywany także "Góralem".

"Na dobre i na złe" odcinek 632 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 632 odcinku "Na dobre i na złe" Przemek dowiaduje się, że Zuza pracuje w więzieniu. Tam zajmuje się osadzonymi, bada ich i ewentualnie kieruje do szpitala.

Zobacz: Na dobre i na złe. Piotr Głowacki nowym neurochirurgiem i ojcem dziecka Julki Burskiej

Doktor Zapała prosi przyjaciółkę, żeby rzuciła dodatkową robotę, ale ona czuje do tego powołanie. Zuza od czasu misji w Afryce ma w sobie chęć niesienia pomocy nawet najgorszym zbirom.

W 632 odcinku "Na dobre i na złe" jeden z osadzonych pacjentów doktor Krakowiak symuluje zawał. Lekarka nie zgodza się na przetransportowanie go do placówki medycznej, bo podejrzewa, że ten ucieknie strażnikom. Wtedy przestępca ją atakuje.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Powrót Blanki. Córka Wiktorii zamieszka z Tomaszem

W obronie Zuzy staje Jasiek Antkowiak (Jan Zmit). Skazany za morderstwo więzień obezwładna napastnika, ale sam też zalicza kilka mocnych ciosów. I doktor Krakowiak uznaje w końcu, że powinien trafić do szpitala.

Po bójce okazuje się, ze obrońca doktor Krakowiak ma krwiaka w mięśniu prostym. W Leśnej Górze Zuza poznaje "Górala" bliżej i oboje od razu połączy nić sympatii... Lekarka dowiaduje się jednak, że Jasiek ma na koncie wyrok za morderstwo. Czy jej nowy pacjent okaże się niebezpieczny?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: