SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Zuza ryzykuje życie dla mordercy! Przemek przypomina jej o gwałcie w Afryce

Na dobre i na złe. Zuza ryzykuje życie dla mordercy! Przemek przypomina jej o gwałcie w Afryce

06.04.2016, godz. 18:29
Na dobre i na złe odcinek 632. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz)
Na dobre i na złe odcinek 632. Zuza Krakowiak (Julia Kamińska), Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) foto:

Zuza (Julia Kamińska) z "Na dobre i na złe" zacznie pracę w więzieniu, ale Przemek (Marcin Rogacewicz) będzie próbował wybić jej to z głowy. W 632 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Krakowiak pożałuje, że nie posłuchała przyjaciela, bo jeden z więźniów ją zaatakuje. Ale to jeszcze nie koniec kłopotów lekarki. Przestępca, któremu zaufa Zuza, wykorzysta pobyt w szpitalu, żeby uciec z więzienia! Po ataku mordercy do Zuzy wrócą traumatyczne wspomnienia z Afryki gdy została zgwałcona przez rebeliantów.

"Na dobre i na złe" odcinek 632 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 632 odcinku "Na dobre i na złe" Zuza Krakowiak zacznie współpracę z zakładem karnym w pobliżu szpitala w Leśnej Górze. A to olbrzymie ryzyko!

Zobacz: Na dobre i na złe. Julka usunie ciążę, bo zachoruje na Alzheimera

Już na początku pracy lekarka doświadczy agresji ze strony jednego z podopiecznych zakładu. Jeden z więźniów będzie udawać chorobę, a gdy Zuza przyłapie go na kłamstwie… zacznie ją nagle dusić!

Na szczęście w obronie dziewczyny stanie jednak sympatyczny Jasiek Antkowiak (Jan Zmit) o pseudonimie "Góral". Chłopak obezwładni napastnika, ale sam też zaliczy kilka mocnych ciosów. I doktor Krakowiak uzna w końcu, że powinien trafić do szpitala.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julia Kamińska odejdzie z Na dobre i na złe? Zuza wyjedzie do Włoch?

Skazaniec zdobędzie sympatię Zuzy, która zlituje się nad nim po tym jak stanął w jej obronie. To zaniepokoi Przemka, który będzie próbował wybić przyjaciółce z głowy pracę w takim miejscu. Po tym co Zuza przeszła martwi się o jej stan psychiczny. - Zakład karny, akurat ty?

- A dlaczego nie ja?
- Bo cudze problemy nie są rozwiązaniem naszych własnych. Co chcesz sobie udowodnić?
- Ja nic nie chcę sobie udowodnić. Nawet o sobie nie myślę. Kiedyś o sobie myślałam...
- I dlatego pojechałaś na wojnę? - Przemek przypomni Zuzie o traumatycznych przeżyciach na wojnie.

Zuza jednak nie będzie chciała słuchać rad przyjaciela. - Wiesz co Przemek, zamknij się. Ja się nie dam zastraszyć. Ani tobie ani tamtym. Ja mam dość strachu! Strasznie długo stałam w miejscu. I dopiero w więzieniu poczułam, że mogę iść dalej, że coś jest dalej!


- Posłuchaj mnie ten gościu zabił swojego kolegę i siedział w więzieniu 10 lat za morderstwo, rozumiesz? - ostrzeże ją Przemek, lecz Zuza i tak zaangażuje się w pomoc więźniowi.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: