SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Tomasz wraca do Leśnej Góry, by odzyskać Wiktorię

Na dobre i na złe. Tomasz wraca do Leśnej Góry, by odzyskać Wiktorię

06.04.2016, godz. 20:27
Na dobre i na złe odc. 632. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop)
Na dobre i na złe odc. 632. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Dopóki Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) z "Na dobre i na złe" nie ma rozwodu z Tomaszem Rzepeckiem (Ireneusz Czop) jej wspólna przyszłość z Adamem Krajewskim (Grzegorz Daukszewicz) będzie stała pod znakiem zapytania. W 632 odcinku "Na dobre i na złe" do Leśnej Góry przyjeżdża Tomasz! Mąż Wiktorii kilka ostatnich tygodni spędził na urlopie w górach. Teraz wraca, by ułożyć swoje relacje z Wiki. Czy zgodzi się na rozwód? A może będzie chciał odzyskać żonę, którą przecież tak bardzo kocha?

"Na dobre i na złe" odcinek 632 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Powrót Tomasza do "Na dobre i na złe" zbiega się w czasie z przyjazdem do Polski także córki Wiktorii. Blanka Consalida (Pola Gonciarz) trafia na dobry moment, bo zjawia się w Leśnej Górze akurat wtedy kiedy z urlopu wraca także jej ojczym.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Powrót Blanki. Córka Wiktorii zamieszka z Tomaszem

Dla Adama Krajewskiego pojawinie się Tomasza jest powodem do niepokoju. W końcu Rzepecki nadal jest mężem Wiktorii i jeśli się uprze może nie dać jej rozwodu. W 632 odcinku "Na dobre i na złe" to Adam zwraca Wiki uwagę na fakt, że już pora się rozwieść, że nie będą w pełni szczęśliwi dopóki ona jest mężatką.

Między zakochanymi daje się wyczuć napięcie. A wszystko dlatego, że Wiktoria nie wie jak powiedzieć mężowi o rozwodzie. Wystarczająco go już zraniła odchodząc do Adama. Z drugiej strony nie chce dłużej trwać w małżeństwie, które nie ma przyszłości. Kocha Adama i Tomasz nie ma u niej już żadnych szans.

Patrz: Na dobre i na złe. Piotr Głowacki nowym neurochirurgiem i ojcem dziecka Julki Burskiej

Problem jednak w tym, że Wiktoria zwleka ze złożeniem pozwu rozwodowego. Jej zachowanie doprowadza do tego, że Adam zaczyna mieć wątpliwości co do ich wspólnej przyszłości. Naciska na ukochaną, żeby się wreszcie rozwiodła, a to nie podoba się Wiki.

Jakby tego było mało między kochankami pojawia się zawodowa zawiść. Magazyn "Świat Seriali" podaje, że Wiktoria nie może znieść, że Adam Krajewski, który został szefem oddziału onkologicznego dostaje zaproszenie na prestiżowy kongres medyczny. Uważa bowiem, że ona bardziej zasługuje na to wyróżnienie. Jest przecież ordynatorem chirurgii.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: