SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Szczepan zerwie z Agatą?

Na dobre i na złe. Szczepan zerwie z Agatą?

31.03.2016, godz. 11:34
Na dobre i na złe odcinek 632 Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula)
Na dobre i na złe odcinek 632 Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka), Szczepan Lipski (Kamil Kula) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Rozstanie w "Na dobre i na złe" wisi w powietrzu! Od jakiegoś czasu Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) i Szczepan Lipski (Kamil Kamil Kula) przeżywają kryzys w swoim związku. W 632 odcinku "Na dobre i na złe" lekarka wciąż zachowuje się tak, jakby nic ją nie łączyło z pielęgniarzem. Aż wreszcie Szczepan ma tego dosyć. Zarzuca ukochanej, że zraża do siebie ludzi, stawia innym zbyt wysokie wymagania, choć sama nie jest ideałem. Czy Szczepan zostawi Agatę i jeden z najgorętszych romansów w "Na dobre i na złe" dobiegnie końca?

"Na dobre i na złe" odcinek 632 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Agata i Szczepan z "Na dobre i na złe" wciąż nie potrafią się porozumieć w kwestii ich wspólnej przyszłości! Lekarka z Leśnej Góry wybaczyła ukochanemu wpadkę z narkotykami i to, że ją okłamał, ale nadal ma opory przed bliskością w miejscu pracy.

Nie chce, żeby koledzy ze szpitala wiedzieli, że spotyka się z pielęgniarzem. Zupełnie jakby wciąz się wstydziła związku z młodszym mężczyzną, który do tego jest na niższym stanowisku w szpitalnej hierarchii.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka przyłapie Wiktorię z Adamem! Jak zareaguje?

W 632 odcinku "Na dobre i na złe" Szczepan robi Agacie romantyczną niespodziankę. Z okazji rocznicy ich pierwszego pocałunku wręcza swojej dziewczynie różę i próbuje ją pocałować na korytarzu. Ona jednak zachowuje się tak, jakby chciała go odepchnąć.

W ramach świętowania Szczepan zaprasza ukochaną na imprezę, którą organizują dla niego nowe koleżanki z pracy... W końcu został pielęgniarzem, więc czeka go "oczepkowanie". Agata jednak odmawia. Nie chce się bawić ze swoim chłopakiem i pielęgniarkami na jego imprezie otrzęsinowej.

Patrz: Na dobre i na złe. Adam zdradzi Wiktorię z Anetą?

Szczepan zupełnie tego nie rozumie. Podejrzewa, że Agata wciąż nie zapomniała o jego wpadkach z przeszłości. - Wymagasz tyle od ludzi, że boją się podejść. Związek to jest ryzyko... - zauważa Szczepan, a przy okazji wypomina Agacie, że też nie jest ideałem, że także ma swoje wady.

Pod wpływem tych słów Agata zmienia jednak zdanie i przychodzi na "oczepkowanie" Szczepana, który wskakuje w damskie ciuszki i bawi się na szalonej imprezie. Lipski zdaje w końcu ostatni "egzamin" i zakłada czepek pielęgniarki.


Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: