SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Blanka i Tomasz zamieszkają razem

Na dobre i na złe. Blanka i Tomasz zamieszkają razem

30.03.2016, godz. 21:08
Na dobre i na złe odc. 632. Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 632. Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Blanka (Pola Gonciarz) z "Na dobre i na złe" wraca do Leśnej Góry! Zbuntowana córka Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), która nieszczęśliwie zakochała się w Adamie Krajewskim (Grzegorz Dauszkewicz) i nawet wpakowała mu się do łóżka w 632 odcinku "Na dobre i na złe" przyjeżdża z USA do Polski. Zamiast jednak spotkać się z Wiki jedzie do domu Tomasza Rzepeckiego (Irenusz Czop). Zatrzymuje się u męża swojej matki, bo nie chce patrzeć na to jak Wiktoria romansuje z Adamem.

"Na dobre i na złe" odcinek 632 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Powrót Blanki z "Na dobre i na złe" zburzy szczęście Wiktorii i Adama, którzy zakochani urządzają się w nowym mieszkaniu? Wiele na to wskazuje, bo córka Wiki wciąż darzy Adama silnym uczuciem. A prawdę o tym, że jej matka odeszła od Tomasza do kochanka poznaje dopiero w 632 odcinku "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Głowacki nowym neurochirurgiem i ojcem dziecka Julki Burskiej

Niespodziewany przyjazd Blanki z USA do Polski zaskakuje Wiktorię tym bardziej, że nastolatka w ogóle się do niej nie odzywa. Jedzie od razu do domu Tomasza, który informuje ją, że Wiktoria jest teraz z Adamem. Razem mieszkają i planują wspólną przyszłość. Jak nietrudno się domyślić dla Blanki to cios prosto w serce. Jej fascynacja Adame nadal jest bowiem bardzo silna.

W 632 odcinku "Na dobre i na złe" między Wiktorią a Blanką dochodzi do kolejnej kłótni. Nastolatka przyłapuje bowiem matkę w objęciach swojego ukochanego i nie może znieść ich widoku razem. Jak podaje "Świat Seriali" Wiki zarzuca Blance, że nie powiedziała jej o przyjeździe do Polski.

Z kolei dziewczyna odcina się, że także nie wiedziała o romansie matki z Adamem. - Zawsze wszystko jest ważniejsze. Twoja szkoła, twoja praca... Jeden facet, drugi, trzeci... - wyrzuca matce Blanka. I ma rację, bo Wiki nie za bardzo interesuje się losem córki.

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria w ciąży. Nie chce urodzić dziecka Adama

Pojednanie matki i córki następuje dopiero kiedy Wiki przychodzi do domu męża odwidzieć chorą Blankę. Nastolatka chwali się mamie, że skończyła szkołę i znalazła sobie pracę w telewizji. Znając jednak charakter Blanki widzowie mogą się spodziewać, że w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" córka Wiki wytnie jakiś numer.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: