SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Blanka choruje. Co dolega córce Wiktorii?

Na dobre i na złe. Blanka choruje. Co dolega córce Wiktorii?

01.04.2016, godz. 20:22
Na dobre i na złe odc. 632. Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska)
Na dobre i na złe odc. 632. Blanka (Pola Gonciarz), Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Powrót Blanki (Pola Gonciarz) do "Na dobre i na złe" zbiega się w czasie z chorobą nastoletniej córki Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska). W 632 odcinku "Na dobre i na złe" chora Blanka przyjeżdża do Leśnej Góry, ale ukrywa się przed Wiki w domu Tomasza Rzepeckiego (Ireneusz Czop). To od męża Wiktoria dowiaduje się, że Blanka choruje. Doktor Consalida niepokoi się stanem swojej córki, która bardzo źle się czuje. Co dolega Blance i czy Wiki zdoła jej pomóc?

"Na dobre i na złe" odcinek 632 - środa, 6.04.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Relacje Wiktorii i Blanki z "Na dobre i na złe" nigdy nie były idealne, ale teraz kiedy lekarka związała się z Adamem Krajewskim (Grzegorz Daukszewicz), w którym Blanka jest nieszczęśliwie zakochana, istnieje poważne ryzyko, że matka i córka nigdy się nie dogadają.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Blanka i Tomasz zamieszkają razem

W 632 odcinku "Na dobre i na złe" Blanka wraca z USA do Leśnej Góry, ale nie kontaktuje się z matką. Zatrzymuje się u Tomasza, który jako pierwszy dowiaduje się, że córka Wiki jest chora.

Doktor Consalida jest w szoku kiedy mąż wspomina jej o chorobie Blanki. Dopada ją też strach przed tym, że z Blanką dzieje się coś złego. Tomasz uspokoja żonę, że to na pewno jakiś niegroźny wirus. Po serii nieodebranych telefonów do Blanki zbuntowana dziewczyna zjawia się w końcu w szpitalu. Wchodzi do gabinetu swojej matki akurat w momencie jak Wiktoria całuje się z Adamem.

Patrz: Na dobre i na złe. Adam zdradzi Wiktorię z Anetą?

- Czemu mi nie powiedziałaś, że przyjeżdżasz? - zmieszana Wiki odsuwa się od ukochanego. Blanka nie zamierza się tłumaczyć. - Też nie o wszystkim mi mówisz.
- Gdyby nie Tomasz, nie wiedziałabym, gdzie jesteś!
- A po co chcesz wiedzieć? Zjesz ze mną niedzielny obiad? Wpadniesz z ciastem? Przetworami?
- Nie o to chodzi…
- Zawsze to nie o mnie chodzi! Zawsze wszystko jest ważniejsze: twoja szkoła, twoja praca… Jeden facet, drugi, trzeci… - zarzuca jej Blanka.

Wiktoria przeprasza córkę za to, że nie powiedziała jej, że jest z Adamem, ale po prostu bała się jej reakcji. W rewanżu Blanka wspomina o tym, że skończyła już naukę w szkole filmowej w USA i dostała pracę w telewizji. Nie mówi jednak matce o swojej chorobie.

Kilka godzin później stan Blanki gwałtownie się pogarsza. Dziewczyna ma wysoką temperaturę i jest bardzo osłabiona. Zaniepokojona Wiktoria odwiedza córkę w domu Tomasza. Przynosi ze sobą lekarstwa i owoce. Chce zaopiekować się Blanką jak przystało na troskliwą matkę.

Proponuje nawet córce, że postawi jej bańki. Ze względu na chorobę Blanki Wiki nie odbiera telefonu od Adama. Skupia się tylko i wyłącznie na swoim dziecku. Cały czas ma nadzieję, że Blanka wybaczy jej romans z Adamem i w końcu uda im się stworzyć prawdziwą rodzinę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: