SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Z kim Julka Burska jest w ciąży? Kto jest ojcem dziecka Julki?

Na dobre i na złe. Z kim Julka Burska jest w ciąży? Kto jest ojcem dziecka Julki?

23.03.2016, godz. 20:11
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/AKPA

Julka Burska (Aleksandra Hamkało) z  "Na dobre i na złe" jest w ciąży, ale bez odpowiedzi pozostaje pytanie z kim. Kto jest ojcem dziecka Julki? Los sprawi, że zaraz po tym, jak doktor Burska dowie się o ciąży, w Leśnej Górze pojawi się jej dawny kochanek. To właśnie Artur Bart (Piotr Głowacki) będzie ojcem. Lekarka i światowej sławy neurochirurg mieli romans za granicą i możliwe, że wzięli nawet sekretny śłub! Jak teraz potoczą się relacje Julki i Artura w "Na dobre i na złe"?

"Na dobre i na złe" odcinek 631 - środa, 30.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 630 odcinku "Na dobre i na złe" Julka wykonała badania krwi, z których jasno wynika, że jest w ciąży! Dla Burskiej to szok, a widzowie pewnie zastanawiają się, kto jest ojcem jej dziecka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży nie powie Arturowi, że to jego dziecko

Cień podejrzeń padnie na Latoszka, którego Lena (Anita Sokołowska) przyłapała z młodszą koleżanką. Ale to nie Witek będzie tym szczęściarzem. Niedługo w Leśnej Górze na polecenie Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska) i Trettera (Piotr Garlicki) pojawi się Artur Bart.

Światowej sławy neurochirurg wykona bardzo skomplikowany zabieg, a potem wpadnie na korytarzu na Julkę. Ich pierwsze spotkanie nie będzie miłe. Szybko dowiemy się, że Burska i nowy lekarz w Leśnej Górze mieli ze sobą romans - lub nawet są małżeństwem.

Zobacz: Na dobre i na złe. Konflikt Wiktorii z nowym neurochirurgiem Arturem Bartem

W 631 odcinku "Na dobre i na złe" Julka nie zgadza się na spotkanie z Arturem, który prosi ją o chwilę rozmowy - Niczego od ciebie nie chcę - stwierdza lodowatym tonem Burska i ani słowem nie wspomina byłemu kochankowi, że spodziewa się jego dziecka. Czy Artur dowie się, że będzie ojcem i czy namówi Julkę, żeby urodziła? Pani doktor waha się, bo wie, że dziecko może odziedziczyć po niej chorobę Alzheimera.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: