SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida nie chce być szefem chirurgii

Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida nie chce być szefem chirurgii

29.03.2016, godz. 07:05
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Kariera Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) z "Na dobre i na złe" utknęła w martwym punkcie. Pani ordynator oddziału chirurgii szpitala w Leśnej Górze z niepokojem zauważa, że jej znajomi lekarze wciąż się rozwijają, tymczasem ona stoi w miejscu. W 631 odcinku "Na dobre i na złe" stanowisko szefa chirurgii zaczyna coraz bardziej ciążyć Wiki, która żali się ukochanemu Adamowi Krajewskiemu (Grzegorz Daukszewicz), że powoli ma dosyć, że posada ordynatora stała się jej przekleństwem. Nowe możliwości rozwoju stawia przed Wiki profesor Artur Bart (Piotr Głowacki), światowej sławy neurochirurg.

"Na dobre i na złe" odcinek 631 - środa, 30.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe" zawsze stawiała pracę na pierwszym miejscu. Jest świetnym chirurgiem i doskonale sprawdza się w roli ordynatora oddziału, ale wciąż jej czegoś brakuje. W 631 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria uświadamia sobie, że wszyscy jej koledzy zrobili ostatnio krok do przodu, a u niej nic się nie zmienia.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka usunie ciążę, bo zachoruje na Alzheimera

Adam Krajewski został szefem onkologii, Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) zrobiła kurs z hematologii, a Ruud Van Graaf (Redbad Klynstra) dodatkowa specjalizację z neonatologii. Wiki odnosi wrażenie, że tylko ona się nie rozwija. Ale posada szefa chirurgii znacznie ją ogranicza. Lekarka całymi dniami tkwi w papierach. Rzadko ma okazję operować jakieś ciekawe przypadki.

W 631 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria zazdrości ukochanemu, który dostaje zaproszenie na Kongres Medyczny z udziałem profesora Artura Barta. Ma wrażenie, że ostatnio nikt nie dostrzega tego, że wciąż jest lekarzem, a nie tylko szefem zamkniętym w swoim gabinecie.

Patrz: Na dobre i na złe. Co połączy Wiktorię z neurochirurgiem Arturem Bartem?

Wiki mówi wprost, że stanowisko szefa chirurgii ciąży jej coraz bardziej i powoli staje się jej przekleństwem. Po dniu spędzonym na sali operacyjnej w towarzystwie profesora Barta dochodzi do wniosku, że chirurgia jest jej życiem i właśnie na bloku chce być.

W 631 odcinku "Na dobre i na złe" wybitny neirichirurg docenia jednak umiejętności Wiktorii. Wieczorem dzwoni do niej, by rozważyłą możliwość bliżej współpracy z nim. Adam od razu pyta ukochaną czy zamierza porzucić szpital w Leśnej Górze i wyruszyć w świat z profesorem Bartem...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: