SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia Mróz pacjentką Artura Barta. Neurochirurg wyleczy ją z padaczki

Na dobre i na złe. Sylwia Mróz pacjentką Artura Barta. Neurochirurg wyleczy ją z padaczki

25.03.2016, godz. 19:15
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Choroba Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz) z "Na dobre i na złe" uniemożliwia jej normalne życie i pracę w szpitalu w Leśnej Górze. W 631 odcinku "Na dobre i na złe" przez chorą na padaczkę Sylwią pojawia się szansa na pełne wyleczenie. Nadzieję daje jej wybitny neurochirurg profesor Artur Bart (Piotr Głowacki), który zajmuje się przypadkiem Sylwii cierpiącej od ponad dziesięciu lat na padaczkę pourazową.

"Na dobre i na złe" odcinek 631 -środa, 30.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Kiedy chora na padaczkę Sylwia Mróz z "Na dobre i na złe" dostała ataku podczas operacji i omal nie zabiła pacjentki, stało się jasne, że nie będzie mogła operować póki nie udaje jej się pokonać choroby. Szansą na wyleczenie był dla Sylwii wyjazd do kliniki w Szwajcarii i eksperymentalne leczenie.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka usunie ciążę, bo zachoruje na Alzheimera

W 631 odcinku "Na dobre i na złe" na kongresie medycznym w Warszawie jest omawiany przypadek 37-letnie pacjentki chorej na padaczkę pourazową, która jest efektem wypadku samochodowego. Sylwia Mróz zabiera głos na sympozjum, bo to właśnie ona jest tą chorą kobietą.

Wystąpienie lekarki z Leśnej Góry śledzą uważnie Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) i dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki). Ale głównym gościem kongersu jest wybitny neurochirurg Artur Bart, który na specjalną prośbę Sylwii zgodził się ją leczyć.

Patrz: Na dobre i na złe. Neurochirurg Artur Bart odmieni życie Julki i Wiktorii

Doktor Mróz też jest doskonałym neurochologiem, ale tym razem oddaje się w ręce absolutnego geniusza, nazywanego wśród innych lekarzy "Bogiem neurochirurgii". Profesor Bart jest zdania, że padaczkę Sylwii da się wyleczyć. Po kongresie zaprasza Sylwię na kolejną wizytę do szpitala w Niemczech gdzie na co dzień pracuje.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: