SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Piotr Głowacki pierwszy raz o roli neurochirurga Artura Barta

Na dobre i na złe. Piotr Głowacki pierwszy raz o roli neurochirurga Artura Barta

12.03.2016, godz. 20:36
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/AKPA

Piotr Głowacki zadebiutuje w "Na dobre i na złe" w 631 odcinku. Właśnie wtedy do szpitala w Leśnej Górze przyjedzie neurochirurg profesor Artur Bart. Szybko wyjdzie na jaw, że to były kochanek Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało) i ojciec jej dziecka. Czy Piotr Głowacki w "Na dobre i na złe" zostanie na dłużej, a szpital w Leśnej Górze zyska kolejnego, wybitnego lekarza?

"Na dobre i na złe" odcinek 631 - środa, 30.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Piotr Głowacki był gościem programu "Pytanie na śniadanie", w którym po raz pierwszy opowiedział o swojej roli w "Na dobre i na złe".

Patrz: Na dobre i na złe. Blanka wróci do Leśnej Góry i zamieszka z Tomaszem

- Lekarz profosor Artur Bart to neurochirurg zafascynowany swoją pracą, ludzkim mózgiem. Pojeździł po świecie, zyskał doświadczenie jakiś rodzaj sławy. Wraca do Polski i w Leśnej Górze spotyka kobietę... - wyznał tajemniczo aktor, który jak sam powiedział nie wie jak długo zostanie w "Na dobre i na złe".

- Dostrzegam w tym jakiś oddech wolności dla aktora, że nie wie co będzie za chwilę. Postać Artura Barta jest, ale scenarzyści jak Bóg decydują na nas - dodał.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka usunie ciążę, bo będzie chora

W 631 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze zjawi się doktor Artur Bart, który przyjedzie na specjalne zaproszenie Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska). Neurochirurg przybędzie na kongres medyczny, gdzie będzie omawiany  przypadek chorej na padaczkę doktor Sylwii Mróz (Magdalena Turczeniewicz).

Jego przyjazd będzie szokiem dla Julki Burskiej, która kilka miesięcy temu była kochanką Artura i właśnie spodziewa się jego dziecka. Julka wyjaśni dyrektorowi Tretterowi (Piotr Garlicki), że neurochirurg uczył ja podczas stażu w Niemczech.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: