SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Piotr Głowacki nowym neurochirurgiem w Leśnej Górze. Artur Bart kochankiem Julki i ojcem jej dziecka

Na dobre i na złe. Piotr Głowacki nowym neurochirurgiem w Leśnej Górze. Artur Bart kochankiem Julki i ojcem jej dziecka

07.03.2016, godz. 19:47
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/AKPA

Piotr Głowacki nowym lekarzem w "Na dobre i na złe"! Do szpitala w Leśnej Góry przyjedzie światowej sławy neurochirurg profesor Artur Bart (w tej roli Piotr Głowacki), który będzie ojcem dziecka Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało). Nowy bohater pojawi się w 631 odcinku "Na dobre i na złe" i zostanie w serialu na dłużej. Dyrektor Stefan Tretter (Piotr Garlicki) zatrudni bowiem Artura Barta jako nowego chirurga na oddziale Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska).

"Na dobre i na złe" odcinek 631 - środa, 30.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Szpital w Leśnej Górze zyska doskonałego lekarza, a wraz z pojawieniem się w "Na dobre i na złe" doktora Artura Barta wyjdzie na jaw, że neurochirurg z Australii i Julka Burska mieli ze sobą namiętny romans. Owocem ich gorącego związku będzie ciąża Julki.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

Aleksandra Hamkało, która od niedawna gra w "Na dobre i na złe" Julkę Burską,  zostanie wkrótce mamą. Ciążę aktorki wykorzystano w scenariuszu "Na dobre i na złe" i dlatego serialowa Julka także urodzi dziecko!

Lekarka odkryje, że jest w ciąży w 630 odcinku "Na dobre i na złe". Będzie to dla niej ogromne zaskoczenie, bo po powrocie do Polski zerwała ze swoim kochankiem, który jest ojcem dziecka. Podczas stażu w Australii nawiązała intymna relację z nieco starszym lekarzem.

Patrz: Na dobre i na złe. Ojciec Julki zabije się? Rysiek Grec skoczy z dachu szpitala


Neurochirurg Artur Bart oczarował Julkę swoją wiedzą i umiejętnościami. Zalicza się bowiem do grona najwybitniejszych specjalistów w swojej dziedzinie. Jego nazwisko znane jest na cały świecie.

W 631 odcinku "Na dobre i na złe" Artur Bart przyjeżdża do Leśnej Góry w poszukiwaniu Julki i przeżywa szok na wieść, że będzie miał z nią dziecko. Właśnie ze względu na ciążę Julki zmienia swoje życiowe plany.

Przyjmuje propozycję dyrektora Trettera, który oferuje mu posadę neurochirurga w szpitalu. Nowy lekarz w "Na dobre i na złe" da się poznać jako pewny siebie i dość wyniosły chirurg. Charakterem będzie przypominał Andrzeja Falkowicza (Michał Żebrowski).

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: