SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ola dostanie nagrodę, która odmieni jej życie

Na dobre i na złe. Ola dostanie nagrodę, która odmieni jej życie

14.03.2016, godz. 10:38
Na dobre i na złe odc. 610. Ola (Anna Karczmarczyk)
Na dobre i na złe odc. 610. Ola (Anna Karczmarczyk) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Przed Olą Pietrzak (Anna Karczmarczyk) z "Na dobre i na złe" stoi szansa na wielką karierę! Jeszcze nie tak dawno mogła stracić pracę w szpitalu w Leśnej Górze, ale teraz los się do niej uśmiecha. W 631 odcinku "Na dobre i na złe" Ola dostaje szczególną nagrodę - dyplom za wybitne osiągnięcia w ginekologii plastycznej. To dość ciekawe, bo scenarzyści serialu jakoś zapomnieli wspomnieć o tym, że Ola jest aż tak świetnym ginekologiem. Widzowie nie mieli okazji zobaczyć jak doktor Pietrzak wykonuje przełomowe badania czy operacje. Ale w Leśnej Górze wszystko jest możliwe.

"Na dobre i na złe" odcinek 631 - środa, 30.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Lekarze z Leśnej Góry z "Na dobre i na złe" to wybitni specjaliści, najlepsi w Polsce, ale dziwi trochę fakt, że Ola Pietrzak zalicza się do tego grona. Od roku jest rezydentką na oddziale ginekologii i położnictwa gdzie kształci się pod czujnym okiem ordynatora Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki).

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka usunie ciążę, bo dowie sie, że będzie chora

Ostatnio nawet szef oddziału chciał ją wyrzucić, bo nie zgodziła się na przeprowadzenie aborcji u jednej z pacjentek. Ola odeszła z pracy, ale po zaledwie jednym dniu wróciła. Od tego czasu wątek tej bohaterki nie pojawił się w serialu.

Aż tu nagle w 631 odcinku "Na dobre i na złe" na biurko dyrektora Stefana Trettera (Piotr Garlicki) trafia przesyłka, której adresatką jest właśnie Ola Pietrzak. Okazuje się, że to dyplom za wybitne osiągnięcia w ginekologii plastycznej. Ciekawe, bo przecież Ola nie wyróżniła się niczym szczególnym.

Nagroda dla Oli otwiera nowy rozdział w jej karierze. Młoda lekarka ma szansę stać się najlepszym ginekologiem w kraju. Musi jednak dalej uczyć się od samego mistrza - Krzysztofa Radwana.

Sukces Oli staje się także okazją do świętowania dla Przemka Zapały (Marcin Rogacewicz), który docenia fakt, że jego była kochanka tak świetnie radzi sobie w roli lekarki i matki ich córki Frani (Karolina Wańszys).

Patrz: Na dobre i na złe. Blanka wróci do Leśnej Góry i zamieszka z Tomaszem

Jak podaje "Tele Tydzień" Przemek i Frania tego samego dnia wręczają Oli różowy plastikowy stetoskop. - Za skończenie najtrudniejszego kursu z wyróżnieniem - chwali ją Zapała. Dla młodych rodziców Frani to także okazja, by świętować, że opieka społeczna już nie chce im zabrać córki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: