SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka w ciąży. Artur Bart nie dowie się, że to jego dziecko

Na dobre i na złe. Julka w ciąży. Artur Bart nie dowie się, że to jego dziecko

30.03.2016, godz. 20:29
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/AKPA

Kto jest ojcem dziecka Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało) z "Na dobre i na złe"? Wkrótce w szpitalu w Leśnej Górze pojawi się światowej sławy neurochirurg, z którym Julka miała romans za granicą. W 631 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że to najpewniej Artur Bart (Piotr Głowacki) jest ojcem dziecka Julki, ale młoda pani doktor zachowa informację o ciąży dla siebie. Czy Artur w końcu dowie się, że Julka jest z nim w ciąży? Lekarze chyba nie rozstali się w przyjaźni...

"Na dobre i na złe" odcinek 631 - środa, 30.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" dyrektor Stefan Tretter (Piotr Galicki) sprowadzi do Leśnej Góry światowej sławy lekarza, a gdy Julka spotka go na korytarzu będzie w szoku! Ich pierwsze spotkanie nie będzie należało do ciekawych. Artur zdoła wydusić z siebie tylko cicho imię znajomej, a Burska go zlekceważy, zupełnie tak, jakby nie chciała z nim rozmawiać.

Zobacz: Na dobre i na złe. Blanka wróci do Leśnej Góry i zamieszka z Tomaszem

W 631 odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Julka i Artur dobrze się znają. Jak podaje "Tele Tydzień" Burska wyjaśni dyrektorowi szpitala, że w Niemczech doktor Bart uczył ją kilku mało przydatnych umiejętności jak parzenie kawy, czy robienie porządków w papierach.

Informację o romansie Julka zachowa jednak w tajemnicy, a gdy Artur zaproponuje jej spotkanie, ona nie będzie miała wcale na to ochoty. W dodatku zatai fakt, że jest w ciąży - a dla Artura to dość cenna informacja. Neurochirurg prawdopodobnie jest ojcem jej dziecka!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka usunie ciążę, bo będzie chora

- Nic od ciebie nie chcę - powie pewna siebie Julka, gdy Bart zaproponuje jej spotkanie i rozmowę. W dodatku młoda lekarka weźmie kilka dni wolnego, żeby uniknąć szybkiej konfrontacji z dawnym kochankiem.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: