SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka Burska i Artur Bart wzięli sekretny ślub?!

Na dobre i na złe. Julka Burska i Artur Bart wzięli sekretny ślub?!

30.03.2016, godz. 20:40
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki), Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/AKPA

Tajny ślub w "Na dobre i na złe", namiętny romans i ciąża?! Julka Burska (Aleksandra Hamkało) skrywa jeszcze wiele tajemnic, a scenarzyści serialu "Na dobre i na złe" dbają o to, by odpowiednio dawkować widzom napięcie. W 631 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze pojawia się neurochirurg Artur Bart (Piotr Głowacki), z którym Julka nawiązała gorący romans w Niemczech. Mało tego wygląda na to, że Artur jest mężem Julki!

"Na dobre i na złe" odcinek 631 - środa, 30.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co łączy Julkę Burską z Arturem Bartem, cenionym na całym świecie neurochirurgiem? Wybitny profesor uczył młodą lekarkę kiedy jeszcze studiowała medycynę w Niemczech? Ale nie tylko to. W 631 odcinku "Na dobre i na złe" staje się jasne, że Julka i Artur byli kochankami.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży nie powie Arturowi, że to jego dziecko

Kiedy w 631 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Bart zjawia się w szpitalu w Leśnej Górze na specjalne zaproszenie Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) i dyrektora Stefana Trettera (Piotr Garlicki) przeżywa szok widząc Ju;kę. Stara się zachować spokój, by nikt się nie domyślił, że miał romans z młodą Burską.

Żeby jakoś wytłumaczyć się z tej znajomości Julka wyjaśnia Tretterowi, że pracowała z profesorem Bartem w Niemczech. Uczyła się od niego fachu, choć to raczej sprowadzało się do parzenia kawy i sprzątania jego biurka. Przemilcza jednak fakt, że spędzili razem wiele namiętnych chwil w łóżku czego efektem jest ciąża Julki...

Patrz: Na dobre i na złe. Konflikt Wiktorii z nowym neurochirurgiem Arturem Bartem

Jak podaje "Tele Tydzień" Julka nie zgadza się na spotkanie z Arturem, który prosi ją o chwilę rozmowy. - Niczego od ciebie nie chcę - stwierdza lodowatym tonem Burska i ani słowem nie wspomina byłemu kochankowi, że spodziewa się jego dziecka.

A żeby było jeszcze ciekawiej, to scenarzyści "Na dobre i na złe" nie zdradzają od razu czy Julka i Artur byli tylko kochankami, czy też kimś więcej. Z ich rozmów wynika bowiem, że wzięli ślub, a więc są małżeństwem!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: