SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Drugi Falkowicz w Leśnej Górze. Neurochirurg Artur Bart czarnym charakterem serialu

Na dobre i na złe. Drugi Falkowicz w Leśnej Górze. Neurochirurg Artur Bart czarnym charakterem serialu

16.03.2016, godz. 11:31
Na dobre i na złe. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Szpital w Leśnej Górze z "Na dobre i na złe" będzie miał drugiego profesora Falkowicza (Michał Żebrowski)! W 631 odcinku "Na dobre i na złe" do personelu medycznego dołączy neurochirurg Artur Bart (w rej roli Piotr Głowacki), świetny lekarz, który jest ceniony na całym świecie. Jaki będzie Artur Bart z "Na dobre i na złe"? Scenarzyści serialu tak stworzyli tego bohatera, żeby był czarnym charakterem. Zupełnie jak kiedyś Falkowicz...

"Na dobre i na złe" odcinek 631 - środa, 30.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Piotr Głowacki w roli Artura Barta w "Na dobre i na złe" będzie rywalem Andrzeja Falkowicza? Wszystko na to wskazuje, bo przecież szpital w Leśnej Górze jest za mały na dwóch profesorów o tak silnych osobowościach i charakterach.

W jednym z ostatnich wywiadów Michał Żebrowski przyznał, że w "Na dobre i na złe" będzie miał mocnego konkurenta. Od 631 odcinka "Na dobre i na złe" będzie nim właśnie Artur Bart.

Patrz: Na dobre i na złe. Julka Burska ma męża?! Wzięła ślub z lekarzem Arturem Bartem

Kim jest Artur Bart z "Na dobre i na złe"?

Profesor Artur Bart to wybitny, światowej sławy neurochirurg, który kilka ostatnich lat spędził w Niemczech. Skupiony głównie na pracy i swojej karierze jest typem chirurga, który nie daje się ponieść emocjom. Praca w Leśnej Górze nie jest dla niego specjalnym wyróżnieniem, ale zostaje tu ze względu na Julkę Burską (Aleksandra Hamkało), z którą miał romans.

- Mój bohater wychodzi z założenia, że gdy uprawia się taki zawód, trzeba maksymalnie ograniczyć wpływ emocji na działanie. Dużo czasu spędził za granicą, życiowo inspirują go kraje skandynawskie. Wraca do Polski z poczuciem, że może tutaj kontynuować styl życia i pracy, którego zasmakował w innej części Europy - powiedział Piotr Głowacki opisując swoją postać z "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Konflikt Wiktorii z nowym neurochirurgiem Arturem

Zaraz po przyjeździe do Leśnej Góry, w 631 odcinku "Na dobre i na złe", profosor Bart wdaje się w konflikt z Wiktorią Consalidą (Katarzyna Dąbrowska), której ośmiela się powiedzieć, że kobiety nie nadają się na chirurgów.

A ponieważ Artur Bart to wyrazisty bohater z silnym charakterem, to w krótkim czasie zraża do siebie większość personelu szpitala w Leśnej Górze.

- Artur przyjeżdża do Leśnej Góry na chwilę, wezwany, żeby przeprowadzić skomplikowaną operację, a ostatecznie zostaje na dłużej - zdradził Piotr Głowacki, który polubił już pracę na planie "Na dobre i na złe", bo jego bohatera czeka w serialu mnóstwo niespodzianek.

W 631 odcinku "Na dobre i na złe" wychodzi na jaw, że Artur i Julka mieli romans w Niemczech i to on jest ojcem jej dziecka. Z ich rozmów wynika także, że być może wzięli nawet ślub...

- Poznali się za granicą, łączy ich relacja, która przekracza standardy uczuciowe mojego bohatera. Tyle mogę o tej znajomości powiedzieć, żeby nie zdradzać szczegółów - przyznał tajemniczo Piotr Głowacki.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail


Źródło: Artrama
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: