SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Co połączy Wiktorię z neurochirurgiem Arturem Bartem?

Na dobre i na złe. Co połączy Wiktorię z neurochirurgiem Arturem Bartem?

24.03.2016, godz. 07:45
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki)
Na dobre i na złe odc. 631. Artur Bart (Piotr Głowacki) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W "Na dobre i na złe" Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) nie polubi nowego neurochirurga, który dołączy do personelu szpitala w Leśnej Górze. Artur Bart (Piotr Głowacki) jest bowiem męskim szowinistą! Lekarz nie toleruje kobiet, które są chirurgami i od samego początku lekceważy Wiki, która jest przecież ordynatorem oddziału chirurgii. W 631 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu wybucha nowy konflikt!

"Na dobre i na złe" odcinek 631 - środa, 30.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 631 odcinku "Na dobre i na złe" do zespołu lekarzy w Leśnej Górze dołączy Artur Bart. Światowej sławy neurochirurg pojawi się w szpitalu na prośbę Trettera (Piotr Garlicki), a Wiki będzie zestresowana współpracą z wykwalifikowanym lekarzem, który w jej oczach jest mistrzem.

Zobacz: Na dobre i na złe. Blanka wróci do Leśnej Góry i zamieszka z Tomaszem

Szybko okaże się, że Consalida miała słuszne obawy. Ale nie dlatego, że Artur Bart jest wybitnym chirurgiem. On jest zwykłym seksistą! Neurochirurg uważa, że kobiety nie nadają się do pracy przy stole operacyjnym, a jedynie do parzenia kawy...

-Zostałam odesłana do robienia kawy - wyżali się Julce (Aleksandra Hamkało) załamana Wiki. Niedługo później Consalida postanowi jednak postawić na swoim i wda się w konflikt z chirurgiem, który nie wierzy w jej możliwości tylko dlatego, że jest kobietą.

Tuż przed operacją rannego w głowę pacjenta Wiktoria zgodzi się jednak, by zabieg o kilka minut się opóźnił - tak, by meżczyzna mógł ostatni raz porozmawiać z żoną. A profesor Bart, gdy dowie się o jej decyzji, od razu wybuchnie złością. - Mam się przejmować żoną pacjenta, operując jego mózg?! Im mniej wiem o tym człowieku, tym ma ze mną większe szanse! Emocje przeszkadzają… pani mi przeszkadza!

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka usunie ciążę, bo dowie sie, że będzie chora

-Chirurgia to nie miejsce dla delikatnych dziewczynek! - krzyknie zdenerwowany Bart.
-Chodzi panu o moją płeć? - zdziwi się Consalida, która w 631 odcinku "Na dobre i na złe" rozpocznie wojnę z rywalem. Od słowa do słowa – pani ordynator wda się z kolegą w ostrą kłótnię. Tuż po operacji, wzburzona jego zachowaniem, o wszystkim opowie Tretterowi...

- Będzie dzielił się z innymi bohaterami swoim doświadczeniem, ale jego niektóre uwagi wywołają konsekwencje emocjonalne. Tak będzie choćby w sytuacji, gdy powie Wiktorii, że kobiety nie nadają się do chirurgii - powiedział Piotr Głowacki o swoim bohaterze.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: