SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria zazdrości Adamowi awansu na szefa onkologii

Na dobre i na złe. Wiktoria zazdrości Adamowi awansu na szefa onkologii

23.03.2016, godz. 07:53
Na dobre i na złe odc. 630. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 630. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Pierwszy kryzys u zakochanych z "Na dobre i na złe"? Na to wygląda, że sielanka w związku Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) i Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) nie może trwać wiecznie. W 630 odcinku "Na dobre i na złe" między parą lekarzy z Leśnej Góry dochodzi do ostrej kłótni o operację jednego z pacjentów Adama. Padają mocne słowa. Doktor Krajewski zarzuca Wiki, że zazdrości mu tego, że się rozwija, że awansować na szefa oddziału onkologicznego.

"Na dobre i na złe" odcinek 630 - środa, 23.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Czy to możliwe, by zazdrość o sukcesy zawodowe zniszczyła miłość Wiktorii i Adama z "Na dobre i na złe"? W przypadku dwójki tak świetnych i do tego ambitnych chirurgów wszystko może się zdarzyć. Tym bardziej, że kochankom trudno oddzelić życie prywatne od pracy.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Kariera Adama zagrożona! Ryzykowna operacja w Leśnej Górze

Szczególnie teraz kiedy oboje w szpitalu w Leśnej Górze są na równorzędnych stanowiskach - Wiki jest ordynatorem chirurgii, a Adam ordynatorem onkologii. W 630 odcinku "Na dobre i na złe" pacjentem Adama zostaje Piotr (Jacek Beler), zapalony biegacz i maratończyk, u którego wykryto glejaka kręgosłupa. Badania wykazują, że złośliwy nowotwór jest tak umiejscowiony, że trudno będzie go usunąć.

Mimo to Adam chce operować. Obiecał pacjentowi, że zrobi wszystko, by pozbyć się raka. Doktor Krajewski prosi o pomoc swoją ukochaną. - Chcę, żebyśmy zrobili to razem... Ty i ja. Potrzebuję cię...

Analizując wyniki badań chorego Wiktoria kategorycznie się nie zgadza. - Chciałeś wyciąć trudnego glejaka ok. Ale teraz kiedy się okazało, że to jest niemożliwe chcesz go embolizować. To nie jest trudniejsze, to jest niewykonalne. Ten guz urósł. Jest dużo lepiej ukrwiony. Prawdopodobieństwo, że coś pójdzie nie tak wynosi jakieś 90 procent! Pacjent najprawdopodobniej umrze na naszym stole! Albo po operacji. A w najlepszym wypadku zostanie kaleką do końca życia - doktor Consaldia stara się przekonać ukochanego, że powinien zrezygnować z zabiegu.

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży czy to objawy choroby?

Krajewski jednak nie odpuszcza. - Glejak zabije go w ciągu roku albo posadzi go na wózku jeszcze wcześniej!
- Nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Ty też nie powinienieneś...
- Tchórzysz?
- Takie teksty na mnie nie działają. Jako szef chirurgii odradzam ci...
- A więc rozmawiamy teraz służbowo. Dobrze, więc jako ordynator onkologii przyjmuję do wiadomości, ale nie zamierzam się dostosować. Sorry, ale nie jesteś już moją szefową.
- A... To o to chodzi?
- Jesteś po prostu zazdrosna, bo się rozwijam, a ty nie! - zarzuca w pewnym momencie ukochanej.

Wiktoria nie może zrozumieć Adama, który upiera się przy swoim. Nawet kiedy Krajewski odkrywa, że pacjent chce nakręcić własną śmierć. Chory Piotr sprzedał prawa do operacji producentowi filmowemu, który kręci o nim film dokumentalny, więc podczas zabiegu ma być kamera. Nawet jeżeli coś nie pójdzie, to pieniądze dostanie brat pacjenta.

- Nie widzisz do tego to dąży? Jeżeli cokolwiek pójdzie nie tak to Adam zniszczą cię! Powinieneś odpuścić... - tłumaczy Adamowi jego dziewczyna, lecz on nie słucha.

Jak się skończy kłótnia Wiktorii i Adama? Czy kochankowie z "Na dobre i na złe" dojdą do porozumienia? O tym widzowie przekonają się w 630 odcinku "Na dobre i na złe".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: