SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria w ciąży pokłóci się z Adamem o dziecko

Na dobre i na złe. Wiktoria w ciąży pokłóci się z Adamem o dziecko

03.03.2016, godz. 11:02
Na dobre i na złe odc. 630. WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 630. WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Awantura o dziecko w "Na dobre i na złe"! Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) mają przed sobą pierwszy poważny kryzys w związku. A zaczyna się od tego, że w 630 odcinku "Na dobre i na złe" Wiki podejrzewa, że jest w ciąży. Kiedy Adam zauważa test ciążowy szaleje ze szczęścia, bo marzy o tym, by mieć z ukochaną co najmniej pięcioro dzieci. Jednak Wiktoria nie zamierza zostać matką! Przerażona niechcianą ciążą oświadcza Adamowi, że nie chce mieć dziecka. Ani teraz ani w przyszłości. Czy z powodu dziecka Wiki i Adam się rozstaną?

"Na dobre i na złe" odcinek 630 - środa, 23.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Miłosna sielanka Wiktorii i Adama z "Na dobre i na złe" szybko dobiega końca. Po kilku tygodniach szczęśliwego związku kochankowie wkraczają na wojenną ściężkę. A powodem kłótni pary lekarzy z Leśnej Góry jest... dziecko.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki Burskiej i nowym neurochirurgiem w Leśnej Górze

W 630 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria jest sparaliżowana strachem na samą myśl, że może być w ciąży. Zawroty głowy, mdłości, ogólne złe samopoczucie wskazują jednak na typowe objawy ciąży. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości kupuje test ciążowy, który wkrótce potem wpada w ręce Adama.

Krajewski wpada w euforię, bo jest przekonany, że zostanie ojcem. Wiktoria kategorycznie zaprzecza, ale po chwili dodaje, że jeszcze nie ma pewności, bo jeszcze nie zdążyła zrobić testu. Adam zachęca ukochaną, by jak najszybciej naprawiła ten błąd. - Będziemy mieli najpiękniejsze dzieci na świecie - oświadcza roześmiany.

Jego słowa wywołują wybuch złości Wiktorii, która poinformuje ukochanego, że nie chce mieć już żadnych dzieci. Nie sprawdziła się w roli matki Blanki (Pola Gonciarz) i nie zamierza drugi raz skazywać siebie na macierzyństwo.

Patrz: Na dobre i na złe. Chory Zybert odchodzi z Leśnej Góry i z Na dobre i na złe

Widząc smutek w oczach Adama łagosi jednak ton i pyta ukochanego o jak licznej rodzinie marzy. Doktor Consalida zapewnia Adama, że chce być z nim do końca życia, więc muszą wypracować jakiś kompromis. Jak czytamy w magazynie "Tele Tydzień" Krajewski oświadcza, że piątka dzieci w zupełności mu wystarczy.

Ale dodaje też, że nieco zawyżył tę liczbę, by mogli się potargować.  Zapowiada Wiktorii, że będzie próbował przekonać ją, by mieli razem dziecko... Czy Wiki będzie w ciąży i założy z Adamem rodzinę? O tym widzowie przekonają się w 630 odcinku "Na dobre i na złe"!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: