SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Wiktoria nie będzie w ciąży, bo nie nadaje się na matkę

Na dobre i na złe. Wiktoria nie będzie w ciąży, bo nie nadaje się na matkę

23.03.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 630. WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 630. WIktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W serialu "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Adam (Grzegorz Daukszewicz) będą mieli dziecko? W 630 odcinku "Na dobre i na złe" doktor Consalida zacznie narzekać na złe samopoczucie, a Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) podsunie jej myśl, że najpewniej jest ciąży. Wiki przestraszy się, ale w końcu zrozumie, że to nie ciąża jest przyczyną jej dolegliwości! Co się dzieje z Wiktorią w "Na dobre i na złe"? Czy Wiki jest chora?

"Na dobre i na złe" odcinek 630 - środa, 23.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 630 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria zacznie narzekać na bóle głowy i nudności. Agata od razu rzuci bezmyślnie, że Wiki spodziewa się dziecka. Doktor Consalida nieźle się wystraszy, bo nie chce mieć kolejnego dziecka.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria w ciąży z Adamem, ale nie chce tego dziecka

Wiktoria uważa, że Blanka (Pola Gonciarz) jest jej życiową porażką i to wystarczający dowód na to, że nie powinna mieć więcej dzieci. Adam oczywiście jest innego zdania - marzy o rodzinie. Ba! On chciałby mieć całą gromadkę dzieci, najlepiej piątkę.

Między kochankami dojdzie do sprzeczki, gdy Adam zorientuje się, że Wiki nie żartuje i nie zamierza więcej zachodzić w ciążę. W 630 odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria przyniesie do domu test ciążowy, ale nie zdąży go zrobić. Okaże się, że przyczyną jej dolegliwości wcale nie jest ciąża! Co w takim razie jej dolega?

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży z kochankiem z Australii. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki

Czy Wiktoria jest poważnie chora? Mdłości, wymioty, bóle piersi - takie objawy nie należą do rzadkości. Wiki i Adam nie będą mieli dziecka - przynajmniej jeszcze nie teraz. Tuż przed tym jak lekarka wykonuje test ciążowy dostaje okresu. I w jednej chwili zrozumie, że dręczące ją dolegliwości to zespół napięcia przedmiesiączkowego oraz zatrucie pokarmowe po zjedzeniu chińskiego dania.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: