SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Kasia Smuda wyzdrowieje dzięki Matyldzie i Falkowiczowi

Na dobre i na złe. Kasia Smuda wyzdrowieje dzięki Matyldzie i Falkowiczowi

21.03.2016, godz. 07:57
Na dobre i na złe odc. 630. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Matylda (Amelia Czaja)
Na dobre i na złe odc. 630. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Matylda (Amelia Czaja) foto:

Cud w Leśnej Górze! Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) w 630 odcinku "Na dobre i na złe" zacznie wracać do zdrowia! Matylda (Amelia Czaja) i Falkowicz (Michał Żebrowski) będą w szoku, gdy Kasia po raz pierwszy od czasu wyjścia ze szpitala sama zje kolację. Matka Matyldy niepewnie będzie trzymać łyżkę w dłoni, ale to już wystarczający znak, że powoli odzyskuje siły i już wkrótce zacznie mówić i sama chodzić.

"Na dobre i na złe" odcinek 630 - środa, 23.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "Na dobre i na złe" Katarzyna Smuda po kilku miesiącach leżenia w śpiączce powoli odzyskuje siły. Mama Matyldy wygrała walkę o życie i wszystko wraca do normy!

Zobacz: Na dobre i na złe. Falkowicz dla Matyldy i Kasi rezygnuje z pracy w Leśnej Górze

Falkowicz zabrał dawną kochankę do siebie. Teraz w willi profesora mieszka Kasia i Matylda, a rodzinna atmosfera wszystkim się udziela. Najważniejsze jest jednak zdrowie Kasi, która w 630 odcinku "Na dobre i na złe" robi kolejny krok do przodu!

W 630 odcinku "Na dobre i na złe" Kasia nadal jeździ na wózku. Nie może się poruszać, ani mówić, ale przełom nastąpi już niedługo. Gdy Matylda karmi mamę podczas kolacji, Smuda łapie za łyżkę i sama trafia do ust. Na jej twarzy pojawia się uśmiech, a Andrzej jest w szoku.

-Kaśka, to chyba za wcześnie - powie Falkowicz w pierwszej chwili.
-Mamo, jestem z ciebie dumna - Matylda rzuci się mamie na szyję.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Kariera Adama zagrożona! Ryzykowna operacja w Leśnej Górze

Kasia powoli odzyskuje władzę w rękach. To dobry znak! Wygląda na to, że w "Na dobre i na złe" była kochanka Falkowicza przy nim wraca do zdrowia, a życie z nim to istna bajka. Smuda ma przy sobie córkę, a Falkowicz gotuje dla niej same pyszności. Gdy Kasia wyzdrowieje, raczej nie będzie chciała opuścić kochanego Andrzeja - jak on się o nią troszczy!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: