SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Falkowicz dla Matyldy i Kasi rezygnuje z pracy w Leśnej Górze

Na dobre i na złe. Falkowicz dla Matyldy i Kasi rezygnuje z pracy w Leśnej Górze

16.03.2016, godz. 21:07
Na dobre i na złe odc. 630. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 630. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski), Matylda (Amelia Czaja), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W "Na dobre i na złe" Falkowicz (Michał Żebrowski) jest prawdziwą głową rodziny. Profesor świetnie czuje się w nowej roli i jest dumny, że może opiekować się Matyldą (Amelia Czaja). W 630 odcinku "Na dobre i na złe" dziewczynka będzie zachwycona, bo Andrzej pójdzie z nią i jej mamą Kasią Smudą (Ilona Ostrowska) na szkolną zabawę. To zdziwi Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz), który pierwszy raz zobaczy "rodzinne oblicze" brata.

"Na dobre i na złe" odcinek 630 - środa, 23.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe" świetnie odnajduje się w roli ojca, choć nim nie jest! Odkąd 11-letnia Matylda trafiła pod jego opiekę, profesor stał się lepszym człowiekiem, ale gorszym lekarzem nad czym z resztą ubolewa.

Zobacz: Na dobre i na złe. Matylda zmusi Falkowicza, by poszedł z nią na święto szkoły

Już w czasie rozmowy z pacjentką Sarą (Agnieszka Kaczorowska) lekarz nazwał Matyldę i Kasię swoją rodziną, a to dopiero początek. W 630 odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz pójdzie z Matyldą i jej mamą na święto szkoły, choć wcale nie będzie miał na to ochoty. Zrobi to, żeby sprawić swojej córce przyjemność.

Dziewczynka będzie zachwycona, że profesor odstawił w kąt pracę, żeby jej towarzyszyć. Na miejscu zjawi się też Adam, który będzie pełen podziwu widząc brata w roli ojca i głowy rodziny. Co więcej Krajewski chętnie weźmie udział w konkurencjach przygotowanych dla rodziców uczniów.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama?

Falkowicz troszczy się o Matyldę. Pilnuje, żeby nie zjadła za dużo słodyczy i miała czapkę na głowie. Podobnie dba o Kasię, która jeszcze nie odzyskała sprawności po wyjściu ze szpitala. Czy Andrzej byłby gotowy rzucić pracę i postawić rodzinę na pierwszym miejscu? Nowe życie chyba przypadło Falkowiczowi do gustu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: