SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Ciąża Julki szokiem dla Latoszka! To Witek jest ojcem dziecka Julki?

Na dobre i na złe. Ciąża Julki szokiem dla Latoszka! To Witek jest ojcem dziecka Julki?

23.03.2016, godz. 07:56
Na dobre i na złe odc. 630. Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 630. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Szok w "Na dobre i na złe"! Julka Burska (Aleksandra Hamkało) jest w ciąży! A kto jest ojcem dziecka Julki? Czy Witek Latoszek (Bartosz Opania), którego Lena (Anita Sokołowska) przyłapała z młodą lekarką, ma powody do radości? W 630 odcinku "Na dobre i na złe" Latoszek będzie zachęcał Julkę, żeby urodziła dziecko, choć to nie on będzie jego ojcem. Szczęściarz wkrótce pojawi się w Leśnej Górze, a będzie nim neurochirurg Bart (Piotr Głowacki).

"Na dobre i na złe" odcinek 630 - środa, 23.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Julka z "Na dobre i na złe" zaprzyjaźniła się z Witkiem Latoszkiem. Los adoptowanej córki Zosi (Małgorzata Formeniak) i Kuby (Artur Żmijewski) nie będzie mu obojętny, bo zawsze traktował ją jak członka rodziny. Tym bardziej, że Latoszek wkrótce dowie się o ciąży Julki.

Zobacz: Na dobre i na złe. Atak na Julkę w Leśnej Górze! Julka odkryje, że jest w ciąży

W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Julka i Witek zostaną przyłapani w hotelu rezydentów przez jego byłą żonę. Lena będzie w szoku, kiedy zorientuje się, że Latoszek może mieć romans z młodszą koleżanką. Czy Witek może być ojcem dziecka Julki?

W 630 odcinku "Na dobre i na złe" będą już wyniki badań, które Witek zlecił przyjaciółce. Julka ukuła się igłą wyjętą z ciała pacjenta i musiała się zbadać, żeby wykluczyć ewentualne zarażenie się chorobą HIV. To akurat będzie w porządku. Badania krwi ujawnią jednak, że lekarka wkrótce zostanie mamą.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki Burskiej i nowym neurochirurgiem w Leśnej Górze

Tego samego dnia Latoszek zajrzy do przyjaciółki i przyniesie jej siatkę pełną zakupów - Wątróbka, kaszanka, płucka, ja nie jem takich rzeczy! - zaprotestuje Burska. Latoszek wyjaśni jej, że od dziś będzie musiała, bo nie dość, że choruje na anemię to jeszcze jest w ciąży!

Dziewczyna będzie blada, podobnie jak jej przyjaciel. I pierwsze co przyjdzie jej do głowy, to aborcja. Witek będzie starał się wybić to Julce z głowy. A niedługo później w Leśnej Górze pojawi się Artur Bart - lekarz, z którym Burska miała romans za granicą. To właśnie on będzie ojcem dziecka!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: