SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Atak na Julkę w Leśnej Górze. Julka ukłuje się igłą i zarazi czymś od pacjenta

Na dobre i na złe. Atak na Julkę w Leśnej Górze. Julka ukłuje się igłą i zarazi czymś od pacjenta

17.03.2016, godz. 08:15
Na dobre i na złe odc. 630. Julka Burska (Aleksandra Hamkało)
Na dobre i na złe odc. 630. Julka Burska (Aleksandra Hamkało) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Napad w "Na dobre i na złe" i zaskakujące odkrycie, które zmieni życie jednej z lekarek z Leśnej Góry! Julka Burska (Aleksandra Hamkało) przypadkiem dowie się, że jest w ciąży! W 630 odcinku "Na dobre i na złe" Julka zostanie zaatakowana przez otumanionego dopalaczami pacjenta, a potem wykona badania krwi, żeby upewnić się, czy nic jej nie grozi. Wyniki podstawowych badań nie pozostawią Burskiej złudzeń - Julka będzie matką! Wkrótce potem w "Na dobre i na złe" pojawi się ojciec dziecka Juli, neurochirurg Artur Bart (Piotr Głowacki).

"Na dobre i na złe" odcinek 630 - środa, 23.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Julka Burska przyleciała do Polski do wieloletnim pobycie w Niemczech i Australii, żeby poznać swojego biologicznego ojca, muzyka Ryśka Greca (Sławomir Orzechowski). Najwyraźniej jednak zostanie tu na stałe.

Zobacz: Na dobre i na złe. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki Burskiej i nowym neurochirurgiem w Leśnej Górze

Młoda pani doktor dostała posadę w szpitalu w Leśnej Górze, a jej życie niedługo zacznie się komplikować. W 630 odcinku "Na dobre na złe" Julka zostaje zaatakowana przez agresywnego pacjenta, który znajduje się pod wpływem dopalaczy. Przez przypadek lekarka zrani się igłą. W obawie przed zakażeniem zrobi badania kontrolne krwi.

Gdy Julka odbierze wyniki badań będzie w szoku. Okaże się, że Burska jest w ciąży! Do tej pory Julka nie skarżyła się na mdłości, czy gorsze samopoczucie. Dopiero badania utwierdzą ją w przekonaniu, że będzie miała dziecko.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

Już w 631 odcinku "Na dobre i na złe" w Leśnej Górze pojawi się Artur Bart (Piotr Głowacki). Mężczyzna będzie szukać Julki i przeżyje szok, gdy dowie się, że będą mieli dziecko. Niedługo później Artur zostanie nowym chirurgiem na oddziale Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska). Czy otoczy opieką ciężarną Julkę i pomoże jej wychowywać ich dziecko?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: