SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Adam Krajewski ryzykuje karierę, by ratować chorego na raka pacjenta!

Na dobre i na złe. Adam Krajewski ryzykuje karierę, by ratować chorego na raka pacjenta!

22.03.2016, godz. 08:00
Na dobre i na złe odc. 630. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz)
Na dobre i na złe odc. 630. Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska), Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) z "Na dobre i na złe" postawi wszystko na jedną kartę i zrujnuje swoją karierę? W 630 odcinku "Na dobre i na złe" lekarz i nowy ordynator onkologii podejmie się bardzo trudnej operacji u pacjenta Piotra (Jacek Beler), u którego zdiagnozowano glejaka kręgosłupa. Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) boi się, że w razie niepowodzenia Adam straci dobrą reputację. Tym bardziej, że operacja usunięcia nowotworu ma być filmowana.

"Na dobre i na złe" odcinek 630 - środa, 23.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 629 odcinku "Na dobre i na złe" chory na serce profesor Tadeusz Zybert (Marian Opania) mianował Adama swoim następcą. W taki sposób Krajewski awansował na ordynatora oddziału onkologicznego, ale jego kariera może runąć w jednej chwili.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama?

Już w 630 odcinku "Na dobre i na złe" młody lekarz podejmie olbrzymie ryzyko - postanowi operować pacjenta Piotra z glejakiem kręgosłupa. Wiktoria będzie zniechęcać ukochanego do wykonania skomplikowanego zabiegu. Badania Piotra wykażą bowiem, że nowotwór nie zareagował na chemioterapię i jest umiejscowiony w taki sposób, że zabieg może skończyć się śmiercią chorego.

Doktor Consalida zda sobie sprawę, że coś może pójść nie po jego myśli, a wtedy dotychczasowe osiągnięcia Adama zostaną zapomniane i w gazetach znów pojawią się krzywdzące artykuły o nieodpowiedzialnym lekarzu. Szefowa chirurgii ostrzeże swojego ukochanego, że ryzyko jest zbyt duże.

Wiktoria zacznie naciskać na Adama, by z operacji zrezygnował. - Facet chce nagrać swoją śmierć... i ty w to wchodzisz? Nie widzisz, dokąd to zmierza? Jak coś pójdzie źle, zniszczą cię…

Zobacz: Na dobre i na złe. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki Burskiej i nowym neurochirurgiem w Leśnej Górze

Co zrobi Adam? Czy doktor Krajewski uskrzydlony awansem posłucha doświadczonej partnerki? Chirurg i tak postawi na swoim. Nadal będzie chciał dać choremu szansę – nawet za cenę własnej kariery. Piotr będzie domagał się operacji. Dlaczego?

Bo podpisał umowę z firmą producencką, która chce sfilmować cały zabieg i sporo mu za to zapłacić. Piotrowi będzie zależało na pieniądzach, bo jest jedynym opiekunem chorego na porażenie mózgowe brata. W ten sposób zamierza zabezpieczyć jego przyszłość.

Podczas operacji pacjenta z glejakiem kręgosłupa Adama wesprze jego starszy brat, profosor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski). Mimo, że chory będzie w rękach dwóch świetnych chirurgów, to w czasie zabiegu dojdzie do komplikacji.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: