SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia Mróz wyjeżdża do Szwajcarii na leczenie

Na dobre i na złe. Sylwia Mróz wyjeżdża do Szwajcarii na leczenie

16.03.2016, godz. 07:45
Na dobre i na złe odc. 625. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Stefan Tretter (Piotr Garlicki)
Na dobre i na złe odc. 625. Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), Stefan Tretter (Piotr Garlicki) foto:

Chora na padaczkę Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) z "Na dobre i na złe" nie może się znieść myśli, że nie może operować. Neurochirurg ze szpitala w Leśnej Górze długo ukrywała przed dyrekcją szpitala swój prawdziwy stan zdrowia, aż w końcu dostała ataku przy stole operacyjnym. W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia ma dość takiego życia, bo czuje, że jest stworzona do ratowania ludzi. Właśnie dlatego zgłasza się na specjalistyczne na leczenie do Szwajcarii. Czy Sylwia wyjdzie z Leśnej Góry?

"Na dobre i na złe" odcinek 629 - środa, 16.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przez długi czas Sylwia ukrywała, że choruje na padaczkę, ale podczas jednej z operacji dostała ataku. Lekarka zachowała się nieodpowiedzialne, bo naraziła życie pacjentki. Gdyby nie szybka reakcja Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki), chorej nie udałoby się uratować.

Zobacz: Na dobre i na złe. Ciąża Julki szokiem dla Latoszka! To Witek jest ojcem dziecka?

Po wszystkim Sylwia postanowiła złożyć wypowiedzenie z pracy, ale Tretter (Piotr Garlicki) był przekonany, że nie może stracić tak wybitnej osoby. W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Sylwia nadal pracuje w szpitalu, ale wciąż obowiązuje ją zakaz przeprowadzania operacji.

- Ciężko mi się pogodzić, że nie mogę operować. Nie poddam się. W Szwajcarii jest taki program leczenia padaczki. Spełniam wszystkie kryteria. Wysłałam właśnie zgłoszenie - wyznaje doktor Mróz w szczerej rozmowie z Julką Burską (Aleksandra Hamkało).

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Powrót Tomasza do Leśnej Góry! Mąż Wiktorii będzie chciał ją odzyskać?

Czy Sylwia wyzdrowieje i wróci do pracy w szpitalu w Leśnej Górze? Wszystko jest możliwe! Przypominamy, że Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) też kiedyś był zwolniony z pracy przy stole operacyjnym, ale wszystko wróciło do normy i profesor wciąż jest chodzącą, a raczej operującą legendą!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: