SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Sylwia i Robert rozwodzą się!

Na dobre i na złe. Sylwia i Robert rozwodzą się!

16.03.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odcinek 622. Robert Dębski (Bartosz Porczyk) Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz)
Na dobre i na złe odcinek 622. Robert Dębski (Bartosz Porczyk) Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Po zdradzie męża Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz) z "Na dobre i na złe" zdecydowała się na rozwód. Wyrzuciła niewiernego Roberta Dębskiego (Bartosz Porczyk) z ich mieszkania i nie powiedziała mu, że była z nim w ciąży. W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Robert zjawia się przed szpitalem w Leśnej Górze i zapowiada żonie, że nie da jej rozwodu. Błaga ją o wybaczenie, bo nigdy nie przestał jej kochać.

"Na dobre i na złe" odcinek 629 - środa, 16.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Robert Dębski z "Na dobre i na złe" przez wiele miesięcy okłamywał swoją żonę Sylwię oraz kochankę Beatę (Maria Góralczyk), pielęgniarkę z Leśnej Góry.

Prowadził podwójne życie i nie potrafił zrezygnować z żadnej z kobiety. Kiedy wyszło na jaw, że Beata jest w ciąży próbował podstępem zmusić ją do aborcji. Wmówił jej, że ich dziecko jest chore. Wiadomość o zdradzie Roberta była dla Sylwii tak wielkim ciosem, że lekarka z Leśnej Góry od razu wyrzuciła go ze swojego życia.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Powrót Tomasza do Leśnej Góry! Mąż Wiktorii będzie chciał ją odzyskać?

W 629 odcinku "Na dobre i na złe" kilka tygodni po rozstaniu Robert zjawia się w Leśnej Górze, by błagać o jeszcze jedną szansę. Na jego widok Sylwia reaguje wybuchem gniewu. Próbuje uciekać, ale Robert ją zatrzymuje. - Sylwia dlaczego nie odbierasz ode mnie telefonów? - dopytuje Dębski.

- Posłuchaj nie mamy o czym rozmawiać! Nie chcę z tobą rozmawiać? Daj mi spokój, dobrze! - krzyczy Sylwia i chce odejść, lecz Robert chwyta ją za ramię. -  Proszę cię, porozmawiaj ze mną. Umówiłem nas na terapię dla par. Dajmy sobie szansę... Spróbujmy jeszcze raz, proszę...

W spojrzeniu doktor Mróz pojawia się tak nienawiść, że jej mąż aż blednie. - Słuchaj albo odejdziesz albo wezwę ochronę! - grozi. Robert nie daje za wygraną. - Sylwia, nie dam ci żadnego rozwodu. Co ty robisz? - uprzedza żonę.

Patrz: Na dobre i na złe. Ciąża Julki szokiem dla Latoszka! To Witek jest ojcem dziecka?

Po odejściu Sylwii i rozstaniu z Beatą niewierny Robert został zupełnie dam. Ciężarna pielęgniarka z Leśnej Góry zastrzegła, że nie pozwoli, by taki drań jak on był ojcem jej dziecka. Z kolei Sylwia nie wyobraża sobie życia u boku kłamcy, który sypiał  z inną kobietą i chciał zabić swoje dziecko.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: