SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Samobójstwo w Leśnej Górze! Ojciec Julki zabije się na jej oczach?

Na dobre i na złe. Samobójstwo w Leśnej Górze! Ojciec Julki zabije się na jej oczach?

16.03.2016, godz. 07:15
Na dobre i na złe odc. 629. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski)
Na dobre i na złe odc. 629. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Próba samobójcza w "Na dobre i na złe"! Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski) straci świadomość swoich czynów! Chory na Azheimera ojciec Julki Burskiej (Aleksandra Hamkało) w 629 odcinku "Na dobre i na złe" wejdzie na dach szpitala w Leśnej Górze, żeby skoczyć! Julka uratuje ojca w ostatniej chwili, ale będzie o krok od tragedii. Dlaczego Rysiek będzie chciał się zabić?

"Na dobre i na złe" odcinek 629 - środa, 16.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Robi się niebezpiecznie! W 629 odcinku "Na dobre i na złe" choroba Ryśka postępuje. Ojciec Julki Burskiej wariuje i traci świadomość swoich czynów. W tym stanie będzie próbował się zabić!

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

W 629 odcinku "Na dobre i na złe" mężczyzna zjawi się w szpitalu w Leśnej Górze i będzie zachowywał się tak, jakby był pijany. Burska uzna, że to możliwe. W końcu jej ojciec ma poważny problem z alkoholem... Szybko się jednak okaże, że sprawa jest dużo poważniejsza.

Lena Starska (Anita Sokołowska) zdiagnozuje hiperglikemię, a załamana Julka opowie jej o swoich obawach związanych z chorobą ojca, którą mogła odziedziczyć.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka w ciąży z kochankiem z Australii. Piotr Głowacki ojcem dziecka Julki

W tym samym czasie, chory na Alzheimera Rysiek kompletnie straci kontakt z rzeczywistością i wejdzie na dach szpitala żeby skoczyć. W ostatniej chwili uratuje go Julka, którą nieświadomy Grec weźmie za jej matkę. Burska uratuje ojcu życie, ale będzie pełna obaw. Co będzie dalej z rockmanem i jego córką?

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: