SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Lena kpi z romansu Latoszka i Julki Burskiej!

Na dobre i na złe. Lena kpi z romansu Latoszka i Julki Burskiej!

16.03.2016, godz. 07:52
Na dobre i na złe odc. 629. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Witek Latoszek (Bartosz Opania) Lena (Anita Sokołowska)
Na dobre i na złe odc. 629. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Witek Latoszek (Bartosz Opania) Lena (Anita Sokołowska) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

Sensacja w "Na dobre i na złe"! Julka Burska (Aleksandra Hamakło) i Witek Latoszek (Bartosz Opania) spędzają razem noc. W 629 odcinku "Na dobre i na złe" o poranku Lena (Anita Sokołowska) odwiedza Latoszka w hotelu rezydentów… I odkrywa, że jej były mąż szykuje się do śniadania z Julką. Lena sądzi, że Witek i Julka są kochankami. I kpi z nowego romansu Latoszka.

"Na dobre i na złe" odcinek 629 - środa, 16.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po wspólny wyjściu do klubu nocnego Julka i Latoszek z "Na dobre i na złe" lądują razem w hotelu rezydentów. W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Witek przyrządza dla swojej przyjaciółki śniadanie gdy nagle pojawia się Lena.

Na widok paradującej w koszuli Latoszka i samych majtkach Julki podejrzewa, że przerwała im randkę. Dla Leny staje się jasne, że jej były mąż i Julka są kochankami. Wychodzi w pośpiechu i nie chce słuchać żadnych wyjaśnień.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Julka usunie ciążę, bo dowie sie, że będzie chora

Kilka godzin poźniej Latoszek próbuje jakoś wyjaśnić Lenie tę niezręczoną sytuację, której była świadkiem rano. Ale ona nie chce go słuchać. - Chciałem powiedzieć, że głupio wyszło... - wyjaśnia byłej żonie.
- Ale naprawdę proszę cię... Nie oczekuję tego, że będziesz mi się z czegokolowiek tłumaczył - Lena udaje, że życie miłosne Latoszka w ogóle ją nie obchodzi.

- Ja ci się nie tłumaczę, to po pierwsze. Po prostu nie chcę, żebyś myślała, że...
- Ja nic nie myślę w tej materii - kończy szybko temat Lena. Po chwili pyta Witka o Ryśka Greca (Sławomir Orzechowski), biologicznego ojca Julki. - Ja do dzisiaj nie wiedziałam, że to ojciec Julki...

Patrz: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

- Tata rockendrolowiec - dodaje Latoszek, który sam niedawno dowiedział się, że Burska odnalazła prawdziwego ojca.
I wtedy Lena pozwala sobie na małą kpinę. - Widzę, że zostałeś już dopuszczony do rodzinnych tajemnic - przyznaje z uśmiechem, a Latoszek odpowiada tylko: - Daruj sobie!


Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: