SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na dobre i na złe. Julka ukrywa przed Zosią i Kubą, że poznała biologicznego ojca

Na dobre i na złe. Julka ukrywa przed Zosią i Kubą, że poznała biologicznego ojca

16.03.2016, godz. 20:10
Na dobre i na złe odc. 629. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski)
Na dobre i na złe odc. 629. Julka Burska (Aleksandra Hamkało), Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski) foto: ARTRAMA/www.nadobre.pl

W "Na dobre i na złe" Julka Burska (Aleksandra Hamkało) poznała swojego biologicznego ojca. Rysiek Grec (Sławomir Orzechowski) przysparza jej wielu problemów. Nie dość, że Julka przeżywa trudne chwile, to jeszcze jej adopcyjni rodzice - Zosia (Małgorzata Foremniak) i Kuba (Artur Żmijewski) - o niczym nie wiedzą. o podstarzałym, chorym na cukrzycę i Alzheimera rockmanie. W 629 odcinku "Na dobre i na złe" Julka tęskni za rodzicami, którzy zapewnili jej cudowne dzieciństwo. Jednak swoje problemy i zmartwienia zachowuje dla siebie. Nie chce, żeby Zosia i Kuba wiedzieli, że podstarzały muzyk alkoholik jest jej ojcem,

"Na dobre i na złe" odcinek 629 - środa, 16.03.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 629 odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala trafia ojciec Julki. Rysiek zachowuje się jakby był kompletnie pijany, dopiero potem okazuje się, że to cukrzyca wywołała u niego taki stan otumanienia.

Patrz: Na dobre i na złe. Ciąża Julki szokiem dla Latoszka! To Witek jest ojcem dziecka?

Młoda lekarka jest wściekła na ojca, który źle się prowadzi i niedawno wykrzyczał jej prosto w twarz, że nie chce mieć z nią kontaktu. Chciał tylko ją poznać, zanim Alzheimer na dobre opanuje jego mózg. Burska stoi przy szpitalnym łóżku ojca i wyznaje Lenie Starskiej (Anita Sokołowska), że mężczyzna jest jej ojcem.

-Kuba i Zosia wiedzą? - pyta Lena, a Burska tylko przecząco pokręci głową. - Jak się z tym czujesz?
- Czasem bym chciała, żeby mnie mama przytuliła. Dzięki Zosi i Kubie miałam na prawdę wspaniałe dzieciństwo, ale to jest mój ojciec. Nie mogę go zostawić w takim stanie - odpowiada zaniepokojona Julka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe. Wiktoria będzie w ciąży. Urodzi dziecko Adama

Wygląda na to, że w "Na dobre i na złe" Julka nie powie Zosi i Kubie, że znalazła biologicznego ojca, ale zrobi wszystko, by chory na Alzheimera Rysiek Grec jak najdłużej pozostał zdrowy i świadomy swoich czynów.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: